Foto: Shutterstock

Cik liela daļa cilvēku izmantojuši vannasistabu, lai mīlētos? 0

Pievieno LA.LV

Gustavsberg un TNS veikuši iedzīvotāju aptauju Latvijā, kurā noskaidroti ieradumi vannasistabā. Katrs trešais aptaujā atzīst, ka ir kaut reizi mīlējies vannasistabā. It īpaši to vairāk ir darījuši aptaujātie vīrieši līdz 35 gadiem (50%).

Veselam
Aizmirstiet par tunci: 5 lētāki produkti, kas ir īstas Omega-3 bumbas
“Lec bedrē, šķipelē visu, kas nepieciešams” – daudzus pārsteidz, kādu algu saņem šāda tipa darba veicēji Latvijā
Sanktpēterburgā aizturēts uzņēmējs – vienīgā dzīvā kriminālās pasaules autoritāte, ar kuru Putins atzinis pazīšanos
Lasīt citas ziņas

Noskaidroti arī citi ieradumi, kas saistīti ar vannasistabu. Katrs ceturtais atzīst, ka ik pa reizei gadās pašam aizmirst un nenomainīt izlietoto tualetes papīru vai aizmirst izslēgt gaismu.

59% aptaujāto nav patīkami redzēt netīru un neuzkoptu podu, 46% nav patīkami redzēt citu matus izlietnē, dušā vai vannā, bet 25% kaitina neaizvērtas tualetes durvis. Aptaujas mērķis bija noskaidrot Latvijas iedzīvotāju paradumus vannasistabā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā citus kaitinošus ieradumus iedzīvotāji min arī nomestas uz grīdas drēbes un dvieļus, zobupastu uz izlietnes vai spoguļa, aiz sevis neizslēgtu gaismu, nenomainītu tukšo tualetes papīra rulli, kā arī nenolaistu podu vāku. Kā neciešamākos citu cilvēku paradumus, respondenti min tualetes poda birstes nelietošanu vajadzības gadījumā, un iesprūšanu svešā tualetē, kad nevar attaisīt to vaļā.

Pēc Gustavsberg pasūtījuma TNS veiktajā interneta aptaujā piedalījās vairāk nekā 1500 iedzīvotāju.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.