Foto – Leta/AFP

“Coldplay” izdod interaktīvu videoklipu 0

Pievieno LA.LV

Britu rokgrupa “Coldplay” izlaidusi interaktīvu dziesmas “Ink” videoklipu par ceļotāju, kurš pasaules vistālākajos nostūros meklē pazaudēto mīlestību.

TV24
“Ja tā nav krāpniecība, afēra un valsts nozagšana, tad es kaut ko nesaprotu!” Kamēr viens politiķis prasa kriminālprocesu par “Rail Baltica”, cits gaida auditu rezultātus
Pļauku Putinam sejā! Kazahstānas prezidents negaidīti pārsteidz diktatoru
Kokteilis
“Ivo Fomin, vislielākais fui!” Pašmāju mūziķis, vēl nesācis dziedāt, koncertā pamatīgi nokaitina savus fanus 55
Lasīt citas ziņas

Skatītājiem ļauts izmainīt animētā videoklipa notikumu gaitu. Tajā iespējams izveidot 300 atšķirīgus stāstus.

Dizaina studijas “Blind” un digitālo mediju kompānijas “Interlude” kopdarbs apskatāms grupas mājaslapā “Coldplay.com”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziesma “Ink” iekļauta grupas jaunākajā albumā “Ghost Stories”. Jaunais videoklips izlaists neilgi pēc “Coldpay” koncertieraksta izdošanas DVD formātā. “Ghost Stories Live 2014” tika ierakstīts martā ierakstu studijas “Sony” īpaši izbūvētā amfiteātrī. Tajā bija izvietoti ekrāni, kas aptvēra telpu no visām pusēm.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.