Publicitātes foto

Commodus – iztērētā enerģija, kas atgriežas 1

Māja tikai tad ir īsta māja, kad tēvs pagrabā kurina krāsni, māte kondicioniera viļņos atvēsinās ar ledus tēju un bērni viesistabā gozējas pie plazmas ekrāna. Tāda ir māja, kurā enerģijas netrūkst ne pašai ēkai, ne tās iedzīvotājiem. Jebkurš mājas īpašnieks pateiks, ka mājā ir jāiegulda tikai tik daudz, cik tā ir spējīga atdot atpakaļ.

LA
LA
Ziņas
“Kādreiz dzērāji bļaustījās uz policiju, bet ne jau Saeimas deputāts,” Vārpiņš uzskata, ka Gobzems “velk” tautu uz anarhiju 225
20 stundas
LA
LA
Ziņas
Igaunijā uz ielām vairs nekaisa sāli. Kāpēc Latvija, taupot auto un dabu, nav spērusi šādu soli? 59
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Negaidīts ciemiņš! Briedis pieklājīgi ar ragu piezvana pie durvīm 4
17 stundas
Lasīt citas ziņas

Nav vērts nostrādāties tā, ka māja galu galā kļūst par otro darba vietu. Šim nolūkam nāk palīgā dažādas ierīces, kas ne tikai atvieglo enerģijas resursu ieguvi, bet pat spēj to saražot. Tas nozīmē, ka mūsdienās pastāv plašas iespējas izmantot dabas atjaunojamo enerģiju, lai iegūtu mājsaimniecībā nepieciešamo ūdeni, siltumu un elektrību dabai draudzīgā veidā, kā arī samazinātu savus ikmēneša komunālo maksājumu rēķinus.

Šādas iekārtas atrodas vienā mājā un vienā kompānijā – https://commodus.lv/. Uzņēmums ne tikai izplata, bet šīs iekārtas arī uzstāda. Un ko uzstāda? Apkures katlus, siltumsūkņus, kondicionierus, saules paneļus un, starp citu, rok arī dziļurbumus. To visu uzņēmuma darbinieki veic labākajā kvalitātē, sniedzot garantiju līdz pat 10 gadiem.

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto

Apkures sistēmas uzstādīšana un apkope

Par visu pamazām. Pateicoties Commodus, savu māju varēsi apsildīt vai nu ar malkas vai granulu katlu: https://commodus.lv/apkures-katli. Piedevām ir iespējama arī trešā iespēja – kombinētais katls, kurā varēsi mest gan malku, gan granulas.

Tiesa, tas jādara saprātīgi – vai nu malku, vai granulas. Rūpīgi izkaltēto priedi liec tad, kad enerģija to vien dara kā sprāgst pa visām malām un briketes vai granulas tad, kad grūti pacelt pat zupas karoti. Commodus viedie prāti Tev noteikti izstāstīs, kurš kurināmā veids būs piemērotāks tieši Tavai personībai un vajadzībām.

Ja sevi vari saukt jau par pieredzējušu pagalīšu licēju, tad kompānija piedāvā arī apkures katlu apkopi – tīrīšanu vai jauna degļa uzstādīšanu tiem, kas pārdomājuši pāriet uz granulu apkuri. Ja Tu jau esi Commodus klients, ikgadēja tehniskā apkope Tev pienāksies garantijas ietvaros, tātad bez maksas. Turklāt to varēsi saņemt pat 10 gadu garumā.

Ja savu apkures katlu būsi pircis kur citur, Commodus nebūs lepns un nepieciešamības gadījumā iztīrīs arī to. Bet par brīvu šai gadījumā sveikā gan netiksi!

Siltumsūkņi jeb ilgtspējīga apkure

Ja vēlies apsildīt māju vēl modernākā veidā, Commodus piedāvā arī siltumsūkņus: https://commodus.lv/siltumsukni. Siltumsūknis ir iekārta, kas pārnes enerģiju no apkārtējā gaisa uz apkuri un sasilda sanitāro ūdeni.

Šī iekārta sastāv no 2 daļām – viena, kas līdzīga kondicionierim, tiek uzstādīta ārpusē pie mājas sienas, taču otru – siltummaini jānovieto sev vēlamā vietā iekštelpās, kur meistari to tālāk savienos ar nepieciešamajām caurulēm. Tālāk caurules tiks savienotas vai nu tikai ar radiatoriem vai arī ar karstā ūdens boileri.

Siltumsūkņa saražotā enerģija var sasildīt arī mājas grīdas. Šajā gadījumā jo īpaši svarīgi, ka šo sistēmu uzstāda profesionāli, nevis nekvalificēti kaktu meistari. Ja kaut kas būs savienots nepareizi vai caurules būs neīstā garumā, var gadīties, ka nepanāksiet nepieciešamo siltuma padevi, ko siltumsūknis var dot.

Nereti šādos gadījumos šie meistari pat neceļ vairs klausuli un galu galā jāvēršas pie profesionālām firmām, kas par šo pakalpojumu prasīs lielāku samaksu nekā tas būtu gadījumā, ja jūs siltumsūkņa uzstādīšanu būtu pieprasījuši jau no paša sākuma. Ja iegādāsieties siltumsūkni pie Commodus, Jums turklāt pienāksies ikgadēja siltumsūkņa tehniskā apkope 5 gadu garumā bez maksas.

Starp siltumsūkņiem šobrīd vismodernākie ir zemes siltumsūkņi. Tie ir dārgāki nekā gaisa siltumsūkņi, taču ilgtermiņā tie atmaksāsies vairāk. Šīs iekārtas siltumu iegūst no zemes enerģijas, neatkarīgi no gaisa temperatūras ārā, kas ir īpaši svarīgi tieši Ziemeļvalstīs, tai skaitā arī Latvijā. Ne mazāk svarīgs faktors – visa veida siltumsūkņi izmanto dabas atjaunojamo enerģiju.

Gaisa attīrītāji un kondicionieri

Commodus mājas lapā ieraudzīsi, ka kompānija piedāvā arī gaisa atvēsinātājus – kondicionierus: https://commodus.lv/kondicionieri. Uzreiz gribu minēt – kondicionieris nenozīmē gaisu padarīt tikai vēsāku, bet arī tīrāku. Dzīvojot pilsētas centrā tas var būt īpaši svarīgi.

Vasarā, atverot dzīvokļa logu, ne vienmēr varam cerēt uz atsvaidzinošu vēsmu. Nereti notiek tieši pretējais – automašīnu izplūdes gāzes, pārpildītās atkritumu tvertnes, skaļš troksnis un putekļi. Vislielākie cietēji šai gadījumā noteikti būs ģimenes ar maziem bērniem un biroji, kur skaļais ielu troksnis neļaus koncentrēties darbam, savukārt putekļi pārkarsēs dārgos, jaudīgos kompjūterus.

Modernie kondicionieri sniedz iespēju elpot tīru gaisu arī vīrusu laikā. Šajā gadījumā ieguvēji būs visi, bet jo īpaši tie, kuriem vienā telpā jāsadzīvo ar vairākiem cilvēkiem, vai tie, kuri slimo ar alerģiskām elpceļu problēmām. Turklāt ziemas laikā īpašā tipa inverter kondicionieri gaisu ne tikai attīrīs, bet arī sasildīs. Līdz pat – 25 C temperatūrai ārā.

Saules enerģija Tavai mājai

Runājot par modernajām iekārtām, Commodus piedāvā arī jau pasen izgudroto, bet tikai tagad vairāk izmantoto saules enerģijas izmantošanu. Pie Commodus Tu vari iegādāties gan saules kolektorus, gan baterijas. Ar kolektoriem visvairāk kolekcionē karsto ūdeni, bet ar baterijām – uzlādē karsto ūdeni.

Izrādās, ka arī Latvijas saule ir pietiekami spēcīga, lai mums sniegtu bezmaksas atjaunojamo enerģiju. Saules enerģijai ir milzīgas izredzes apmierināt visas pasaules vajadzības pēc siltuma un elektrības. Zinātniekiem vēl tikai jāatklāj piemērotākie veidi, kā to izdarīt. Taču nelielu daļu no šīs pasaules elpas, pateicoties Commodus un citām kompānijām, vari izbaudīt jau tagad. Skaties un uzzini vairāk šeit: https://commodus.lv/saules-paneli.

Dziļurbums – iespēja nākotnē nemaksāt par ūdeni

Lai ūdeni sasildītu, tas vispirms arī jāiegūst. Ļoti reti kur vēl var redzēt mājas, kur pēc ūdens jāiet uz aku. Ja ir aka, tad, visticamāk, tai jau ir izveidots pievads uz māju. Taču, ja par to vēl ir jāpadomā, tad Commodus, tāpat kā citi sanitāro mezglu eksperti, iesaka veidot dziļurbumu.

Dziļurbums ir tā pati aka, tikai sākot no 20 m dziļuma to sauc par artēzisko aku jebšu dziļurbumu. Arī šis ieguves veids ilgtermiņā atmaksāsies daudz vairāk nekā parastā aka. Profesionāli veikts dziļurbums nodrošina neierobežotu ūdens patēriņu visai ģimenei, turklāt īpaši veidota sistēma neparedzamajās Latvijas ziemās neļauj šai iekārtai aizsalt, kā tas mēdz notikt ar parastajām akām.

Turklāt, pateicoties nebeidzamajiem ūdens resursiem zemes dzīlēs, artēziskā aka arī neizžūs. Trakā urbšanās Tavā pagalmā aizņems vien pāris dienas. Ja veidosies kādi sarežģījumi, tad varbūt nedēļu. Iepriekš noteikti pabrīdini kaimiņus, jo troksnis būs. Ja viņi uz Tevi kaut tikai nosodoši paskatās, ķeries pie radikāliem līdzekļiem un piedāvā sniegt iknedēļas bezmaksas dārza laistīšanas ballīti viņu augiem.

Commodus lepojas ne tikai ar izplatīto iekārtu dažādību, bet arī ar 100 % kvalitatīvu servisu. Tas nozīmē, ka kompānijas darbinieki iekrājuši personīgo pieredzi par katru no iekārtām. Šī ir tā vieta, kur varēsi saņemt patiesu, nekomerciālu viedokli. Zvani vai raksti internetā: https://commodus.lv/. Ar Commodus Tava enerģija zudumā neaizies. Tā turklāt nāks arī atpakaļ.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA
Ziņas
“Kādreiz dzērāji bļaustījās uz policiju, bet ne jau Saeimas deputāts,” Vārpiņš uzskata, ka Gobzems “velk” tautu uz anarhiju 225
20 stundas
LA
LA
Ziņas
Igaunijā uz ielām vairs nekaisa sāli. Kāpēc Latvija, taupot auto un dabu, nav spērusi šādu soli? 59
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Negaidīts ciemiņš! Briedis pieklājīgi ar ragu piezvana pie durvīm 4
17 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šī diena var izrādīties bīstama, lai arī sākotnēji tāda nemaz neliksies! Horoskopi 9.decembrim 1
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lielais sals atkāpsies, taču laikapstākļi nelutinās. Sinoptiķu prognoze tuvākajām dienām 7
1 diena
Lasīt citas ziņas
Raivis Šveicars
Ziņas
Elektrībai plāno samazināt PVN. Vai fiksētais tarifs būs izdevīgākais? 10
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Novembra beigās Latvijā pieaudzis bezdarba līmenis 3
40 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Spīdēs saule, pēcpusdienā debesis sāks apmākties! Laika prognoze ceturtdienai
42 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
“Šis ir mirklis, kad ieraugām, ka stabiņu likšana bija politisks gājiens,” Timrots nopeļ traģisko situāciju uz Rīgas ielām 17
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Novembra beigās Latvijā pieaudzis bezdarba līmenis 3
08:24
LE
LETA
Ziņas
Spīdēs saule, pēcpusdienā debesis sāks apmākties! Laika prognoze ceturtdienai
08:22
LE
LETA
Ziņas
Lielbritānijas premjers liek veikt izmeklēšanu par “lokdauna” Ziemassvētku balli 2
08:18
DJ
Diāna Jance
Ziņas
“Pret pandēmiju vajag izturēties gluži kā pret citām dabas parādībām.” Saruna ar igauņu režisoru Ivaru Pellu 7
2 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
Kucinai cerības uz amatu: pēc vairāku mēnešu pauzes lems par Satversmes tiesas tiesneses apstiprināšanu 6
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Ziņas
Olafs Šolcs stājas Vācijas kanclera amatā
1 stunda
KG
Kaspars Gerhards
Laukos
Kaspars Gerhards: Zemkopības ministrijas atbalsts atspoguļojas pieaugošos rādītājos nozarē 3
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rīgas zooloģiskajā dārzā sāksies Ziemas naktis 2
50 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
Ja mēs negribam brist ikdienā pa atkritumiem… Pētnieks skaidro, ko, viņaprāt, cilvēki saprot ar jēdzienu “videi draudzīgs” 2
2 stundas
AZ
Armands Znotiņš
Ziņas
“Kādēļ jāiestudē tieši šī opera un kādēļ publikai uz to vajadzētu nākt?” Armands Znotiņš vērtē Rosīni operu “Pelnrušķīte” 4
1 stunda
GN
Gints Narogs
Ziņas
Mērķtiecības paraugs. Saruna ar titulētāko Latvijas cīkstoni Anastasiju Grigorjevu 3
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rīgas dzelzceļa stacijā atrasta vēl viena potenciāli bīstama šahta 2
11 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
Satversmē teikts, ka Saeimas locekli nevar apcietināt, taču Gobzems bijis tikai īslaicīgi aizturēts 71
11 stundas
IR
Ilmārs Randers
Stāsti
“Satiksmes nozare ir visas ekonomikas asinsrites pamats.” Intervija ar satiksmes ministru Tāli Linkaitu 33
14 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Vai Baidena un Putina sarunas novērsīs Krievijas iebrukumu Ukrainā? 58
12 stundas
JL
Juris Lorencs
Ziņas
Juris Lorencs: Latvieši zina, ka “aizstājošā migrācija” pastāv – tā ir realitāte, kuras sekas izjūtam joprojām 15
13 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Kā pagatavot Ziemassvētku vainagu? Padomi no Lielbritānijas karaliskās ģimenes floristiem 2
10 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Viss, kas vajadzīgs izciliem svētkiem: Ziemassvētku siera kūka 2
20 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Atgūtais “Gilgamešs”: Irāka parāda atgūtos nacionālos dārgumus, kas bija nolaupīti un nelikumīgi izvesti no valsts
18 stundas
LA
LA
Ziņas
“Kādreiz dzērāji bļaustījās uz policiju, bet ne jau Saeimas deputāts,” Vārpiņš uzskata, ka Gobzems “velk” tautu uz anarhiju 225
20 stundas
MB
Madara Briede
Praktiski
Vai cilvēks, kurš vakcinējies ar “Sputnik”, var iegūt Covid-19 sertifikātu, kas derīgs Eiropā?
20 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ziņas
Cepumu “Selga” reklāma izraisīja pircēju viļņošanos. Kāpēc tā un kas cepumiem “vēderā”? 56
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Lielais sals atkāpsies, taču laikapstākļi nelutinās. Sinoptiķu prognoze tuvākajām dienām 7
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Atklājies, ka princis Harijs ar savu tēvu princi Čārlzu nav sarunājies jau mēnešiem ilgi 9
21 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pret Covid-19 nevakcinētām personām varētu būt grūti uzturēt bezdarbnieka statusu. NVA direktore skaidro, kāpēc 94
1 diena
LS
LSM.lv
Ziņas
“Veļu mazgājam naktī, pīķa stundā ejam pastaigāties,” Daudzbērnu ģimenes tētis par elektrības taupīšanu, kad tā dubultdārga 38
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 veselīgi augļi un ogas, kas patiesībā bojā zobus 7
21 stundas