Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Covid-19 gadījumu skaits pasaulē pārsniedz 450 000 0

Pievieno LA.LV

Kopš jaunā koronavīrusa pandēmijas sākuma pasaulē ir oficiāli reģistrēti vairāk nekā 450 000 inficēšanās gadījumi ar šo vīrusu, liecina ziņu aģentūras AFP trešdienas vakarā apkopoti dati no oficiāliem avotiem.

Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
FOTO, VIDEO. Maskavas centrs “izmiris”: uz Kremļa torņiem specvienības ar ložmetējiem, pilsētā izvietoti blokposteņi 29
Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Lasīt citas ziņas

182 valstīs un teritorijās ir konstatēti vismaz 450 876 infekcijas gadījumi, ieskaitot 20 647 nāves gadījumus no šī vīrusa slimības Covid-19.

Ķīnā ir apstiprināti 81 218 infekcijas gadījumi, no kuriem 3821 bijuši letāli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otrajā vietā pēc infekcijas gadījumu skaita ir Itālija ar 74 386 šādiem gadījumiem, bet ar 7503 nāves gadījumiem no Covid-19 tā ir pirmajā vietā pasaulē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.