Publicitātes foto

Dailes teātrī – sezonas pēdējā Izdevīgā diena 0

14. maijs Dailes teātrī ir Izdevīgā diena, kad uz pēdējām šīs sezonas Lielās zāles izrādēm biļetes varēs iegādāties par īpašām cenām, LA.lv uzzināja teātrī.

Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
Kokteilis
VIDEO. “Tas nevienam nepatīk, tātad kādam ir izdevīgi!” Pašmāju aktieri Ančevskis, Hiršs un Jančevska apvieno spēkus pret kopīgu mērķi 25
Kokteilis
“Nu ir gan laba alga pašam Žagaram!” Teātra skatītāji un pazīstami aktieri iesaistās diskusijā par Dailes teātrī notiekošo
Lasīt citas ziņas

Atlaides piedāvātas izrādēm “Ar vīru nav viegli” 15. maijā – 40% atlaide; “Salemas raganas”16. maijā – 40% atlaide, “Kareņins” 17. maijā – 40% atlaide, “Bīstamie sakari” 25., 26., 29., 30., 31. maijā un 1. jūnijā – 20% atlaide.

Biļetes var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs internetā. Naktī uz 15. maiju nebūs spēkā Nakts kases piedāvājums. Atlaides nesummējas!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.