VIDEO. Henriks Danusēvičs par partiju solījumiem: “80% no solītā viņi izdara pretēji!” 44

“Diemžēl jāsaka no iepriekšējās pieredzes pirms katrām vēlēšanām ir tūre, kurā tiek daudz kas solīts un pēc tam 80% izdarīts pretēji,” TV24 raidījumā “Preses klubs” stāsta Latvijas tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

Viņš uzsver, ka tirdzniecības nozarē svarīgs ir atbalsts mazajiem uzņēmējiem, piemēram, energoefektivitātes jautājumā, otra tēma ir nodokļi, darbaspēka nodokļi visvairāk, un jautājums par slimības naudām un dabas resursu nodokli.

Trešā tēma, ko viņi pārrunās ar kandidātiem ir cieņa pret nozari.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Politiķi atklāti saka, ka tirgotāji šmaucās un krāpj, tad jāsaprot, ka mēs tomēr dodam ceturto daļu no budžeta naudas. Tad vai jāsaka konkrēti kurš un kā šmaucas, nevis jānonicina visa nozare.

Mums ir vislielākais nodarbināto skaits valstī,” Danusēvičs norāda.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.