Foto: FreePik

Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa: no 1. līdz 6.septembrim 0

Līga Pommere, “Praktiskais Latvietis”, AS “Latvijas Mediji”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

1. septembris – Iņ Uguns Kaza (Zeme) mīl svētkus, dzīvi un raksta vislabākos scenārijus, lai viss noritētu krāšņi un gaumīgi. Tikai neaizsvinieties līdz tumsai, jo rīt tomēr darbadiena.

2. septembris – Jan Zemes Pērtiķis (Metāls) darbus sāk lēni un apdomīgi. Diena iešūpojas pamazām, taču enerģijas viņam pietiek, lai ar visām lietām veiksmīgi tiktu galā.

3. septembris – Iņ Zemes Gailis (Metāls) pacietīgi un lēni vētīs pelavas, lai šodien pasniegtu tos vislabākos un izcilākos graudus, ko pat negaidīji saņemt.

4. septembris – Jan Metāla Suns (Zeme) analītiski palīdz sastrukturēt vēl nepieciešamos darbus, lai piektdiena gandarītu ar lielisku nedēļas noslēgumu. Kāda labi padarīta darba izjūta!

5. septembris – Iņ Metāla Cūkas (Ūdens) pirmā doma – šodien gan smalki atpūtīšos un galds lūzīs kā no pārpilnības raga. Laba diena, lai ietu ciemos un paši uzņemtu viesus.

Reklāma
Reklāma

6. septembris – Jan Ūdens Žurka (Ūdens) gatava draiskulīgi uzdzīvot un baudīt visu nakti. Tie, kam atvaļinājums, līksmojiet droši. Bet tiem, kam rīt uz darbu, noraujiet stopkrānu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.