Foto-Uldis Muzikants

Dārzā saauguši īsti džungļi. Kā izvēlēties labākās grieznes? 0

Jaunie dzinumi aug kā traki

Foto – Shutterstock.com
Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas


Dārzā vairs gaismu neredz – šovasar sūdzas daudzi saimnieki, jo mitrais laiks veicinājis jauno dzinumu prāvu pieaugumu. Atliek vien izvēlēties labākās grieznes darbam un ķerties klāt.

Pirms griežņu iegādes vēlams pamēģināt, kā tās ieguļ plaukstā un kā varēs strādāt. Mazsvarīgs nav arī instrumenta svars, it īpaši darbojoties ilgstoši. Ja instruments ir iepakojumā, jāpalūdz, lai pārdevējs to atver (ja atsaka, dodieties savas darba biedrenes meklēt citur). Grieznes vajag pārbaudīt arī tāpēc ka daudzām rokturu atvērums ir pārāk plats un grūti valdāms vai tās ir pārāk smagas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Dārza grieznes vislabāk pirkt lielveikalos, jo tajos ir visplašākā izvēle. Taču mazos veikaliņos reizēm ir zinošāki pārdevēji, kam vairāk laika pastāstīt un izrādīt preci. Optimāls variants – izvēlei veltīt ilgāku laiku, meklēt dažādus variantus. Kad īstais atrasts, norakstīt nosaukumu, pamēģināt atrast analogu interneta veikalos vai pajautāt pārdevējam, kad gaidāma kāda akcija. Vasaras beigās sākas dārza preču izpārdošanas, un dažkārt kāroto preci izdodas iegādāties par daudz zemāku cenu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.