Foto-LETA

Daudzbērnu ģimeņu atvases Kocēnu novada bērnudārzos ēdinās bez maksas 0

Pievieno LA.LV

Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu bērniem turpmāk ēdināšana pirmsskolas izglītības iestādēs būs bez maksas. To paredz spēkā stājušies novada domes noteikumi, informē Kocēnu novada pārstāve Eva Eglīte.

Kokteilis
Pasaki, kurā Latvijas novadā tu dzīvo, un mēs pateiksim, kas tev par to “draud”
Kokteilis
Vai tavs vārds sākas ar laimes burtu? Tava vārda sākumburts par tevi pasaka vairāk, nekā domāji
Kokteilis
Zvaigžņu luteklīši! Šīm 3 zodiaka zīmēm līdz vasaras beigām būs negaidīti veiksmīgs periods
Lasīt citas ziņas

Lai materiāli atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimenes, no tām nākošajiem bērniem novada pirmsskolas izglītības iestādēs piešķirta uztura maksas atlaide 100% apmērā.  Tās nodrošināšanai novada domes budžetā šajā gadā paredzēts finansējums līdz 7000 eiro.

Lai saņemtu materiālo atbalstu, vecākiem būs jāvēršas Sociālajā dienestā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, un jāraksta iesniegums ar lūgumu piešķirt maksas atlaides par ēdināšanu novada pirmsskolas izglītības iestādē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesības saņemt uztura maksas atlaidi ir daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Kā informē Kocēnu novada domes Sociālais dienests, Kocēnu novadā ir 57 ģimenes, kurās aug trīs vai vairāk bērnu vecumā līdz 18 gadiem. Šobrīd Kocēnu novada dome jau nodrošina brīvpusdienas visiem skolēniem, kā arī piecus un sešus gadus veciem bērniņiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.