Foto-LETA/AFP

Daugavgrīvā uz sēkļa uzskrējis tankkuģis 0

Aizvadītajā naktī Daugavgrīvā uz sēkļa uzskrējis zem Latvijas karoga kuģojošs tankkuģis “Flagman 1”, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens 16
Veselam
Nekavējoties izmetiet: 10 neveselīgākie pārtikas produkti jūsu ledusskapī
Necenties dzīvot tā, it kā tev būtu 40: sešas lietas, kuras nevajadzētu darīt, sasniedzot 60 gadu vecuma slieksni
Lasīt citas ziņas

Cilvēki šajā negadījumā nav cietuši, un arī naftas noplūde līdz šim nav konstatēta.

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) informāciju par notikušo saņēma plkst.2.41.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ņemot vērā naftas noplūdes riskus, tika izsludināta paaugstināta gatavība Jūras incidentu novēršanas grupai.

Kā aģentūru LETA informēja Krasta apsardzes dienestā, cilvēku evakuēšana no kuģa līdz šim nav bijusi nepieciešama.

Pagaidām vēl neesot izlemts, kā kuģi dabūt nost no sēkļa. Lai to izdomātu, esot jāizvērtē virkne apstākļu.

Kā liecina internetā pieejamā informācija, kuģis “Flagman 1” ir būvēts 1982.gadā, tas ir 81 metru garš un 14 metrus plats.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.