Kaspars Daugaviņš (no kreisās) un Mārtiņš Karsums.

Daugaviņam un Karsumam zaudējums KHL spēlē 0

Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” komanda, kuru vada Oļegs Znaroks ar Hariju Vītoliņu, otrdien cieta zaudējumu Kontinentālajā hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Maskavieši mājās ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai, kuras treneru kolektīvā strādā Sandis Ozoliņš.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Džordans Šrēders.

Daugaviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un divas sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, bet Karsums 16 minūtēs un 36 sekundēs izpildīja vienu raidījumu, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un zaudēja savā vienīgajā iemetienā.

Dauagviņš šosezon laukumā devies 56 spēlēs, kurās guvis 16 vārtus un veicis 20 rezultatīvas piespēles, bet Karsumam 49 mačos ir desmit vārti un 11 piespēles.

“Spartak” ar 72 punktiem 59 spēlēs Rietumu konferencē ieņem piekto vietu, jau pirms laika nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.