Foto: AP/Scanpix/LETA

Dažviet sabiezēs migla. Cik silts laiks būs otrdien? 0

Pievieno LA.LV

Naktī uz otrdienu gaisa temperatūra Latvijā būs +4..+8 grādi, dienā tā pakāpsies līdz +6..+12 grādiem, prognozē sinoptiķi.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Pārsvarā gaidāms apmācies un dūmakains laiks, dažviet sabiezēs migla. Vietām mazliet līs, bet naktī nokrišņi būs daudzviet.

Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, piekrastē ar brāzmām līdz 14 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā otrdien gaidāmas apmākušās debesis un dūmaka, iespējams smidzinošs lietus, vairāk līs nakts sākumā. Pūšot mērenam dienvidrietumu vējam, gaisa temperatūra būs +7 grādi naktī un līdz +12 grādiem dienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.