Gauja, ledus iešana, Carnikava
Gauja, ledus iešana, Carnikava
Foto: Facebook.com/AeroLatvijaSIA

Decembra vidū Latvijā iespējami pali 18

Sākot ar šīs nedēļas nogali, Latvijā gaidāms ievērojami siltāks laiks, daudz snigs un līs, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Jau pirmajās sekundēs? Šīs 11 lietas vīrieši pamana sievietēs ātrāk, nekā tu domā
Francija brīdina, ka ļoti drīz Eiropā var uzliesmot plaša mēroga militārs konflikts
Putina dzīvība briesmās? Novērošanas kameras piefiksē, ka diktatora autokolonnu pavada ātrā palīdzība
Lasīt citas ziņas

Darba nedēļā turpināsies pēdējo gadu lielākais decembra aukstuma vilnis. Vietām, kur ilgstoši būs skaidras debesis, gaisa temperatūra diennakts tumšajā daļā pazemināsies līdz -20..-25 grādiem.

Sagaidāms, ka no piektdienas kļūs siltāks un nedēļas nogalē gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, savukārt nākamnedēļ valsts rietumu un centrālajā daļā jau iespējams siltums līdz +6..+8 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piepildoties šim scenārijam, kūstošā sniega un lietus dēļ upēs celsies ūdens līmenis un ies ledus, iespējama palieņu applūšana.

Kā vēstīts iepriekš, ilgtermiņa prognozes liecina, ka, par spīti aukstajam un sniegotajam decembra sākumam, gada pēdējā mēneša vidējā gaisa temperatūra gaidāma nedaudz augstāka par normu, arī ziema kopumā tiek prognozēta mēreni silta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.