Anete Jēkabsone-Žogota (no kreisās) un Raimonds Vējonis pirms LBS biedru balsojuma par organizācijas vadītāja amatu.
Anete Jēkabsone-Žogota (no kreisās) un Raimonds Vējonis pirms LBS biedru balsojuma par organizācijas vadītāja amatu.
Foto: Zane Bitere/LETA

Deva goda vārdu, bet uzmeta – Elbakjans paver LBS prezidenta vēlēšanu aizkulises 9

Par Latvijas basketbola savienības (LBS) prezidentu otrdien tika ievēlēts Raimonds Vējonis, par kuru balsoja 34 no 50 LBS biedriem.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Tikmēr viņa konkurentei – bijušajai Latvijas sieviešu basketbola izlases līderei Anetei Jēkabsonei-Žogotai tika 14 balsis. Trešais pretendents Kaspars Cipruss savu kandidatūru pirms balsošanas atsauca.

Pirms vēlēšanām Vējoņa un Jēkabsones-Žogotas izredzes tika vērtētas kā līdzīgas. Aktīvāka publiskā priekšvēlēšanu kampaņā bija Anete, kura atklāja arī savu komandu, ar kuru gatava strādāt plecu pie pleca. Tāpat notika aizkulišu cīņa, kuras laikā kandidāti tikās ar LBS biedriem, cenšoties viņus pārliecināt par savu piemērotību basketbola saimniecības vadīšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Aptauja

Kurš būtu labāks Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents?

  • Raimonds Vējonis
  • Anete Jēkabsone-Žogota
  • Kāds cits

Jēkabsones-Žogotas kandidatūru bija izvirzījuši 17 LBS biedri, vēl vairāki bija solījuši, ka balsos par Aneti, bet beigās “uzmeta”.

Uz to norāda arī “Ghetto Games” kustības līderis Raimonds Elbakjans, kurš Jēkabsones-Žogotas uzvaras gadījumā darbotos LBS valdē. Viņš sociālā tīkla “Instagram” kontā veicis ierakstu, kurā atklāj, ka 12 LBS biedri bija devuši goda vārdu, ka balsos par Jēkabsoni-Žogotu, taču ņēmuši un “uzmetuši”.

“Gribu īpaši pateikties cilvēkiem, kuri izrādīja uzticību mūsu komandai un darīja to līdz galam! Gribu arī pateikt paldies tiem, kuri atklātā sarunā pirmsvēlēšanu laikā pateica, ka balsos pret mums, respekts un cieņa! Gribu pateikties arī neizlēmīgajiem, kuri politkorekti atrunājās ar izlemšanu pēdējā brīdi, arī to uzskatu par korektu NĒ un cienu!,” raksta Elbakjans.

“Bet tos 12, kuri deva goda vārdu, bet uzmeta, tagad lieku daudzpunkti…………, zinot mani, aizpildiet to paši! Lai arī, kur un kādos apstākļos es būtu nonācis, vienmēr palieku pie principa, ka neturēt vārdu ir nodevības un gļēvuma augstākā pakāpe!”

“Mana atziņa: labāk iegūstu trīs jaunus draugus zaudējumā, nekā 12 nodevējus uzvarā,” nobeidz Elbakjans.

View this post on Instagram

Tas tik bija balsojums…. ?☝️ No pirmās dienas, kopš Anete Jēkabsone izvēlējās startēt Basketbola savienības vēlēšanās, es biju par viņu! Un jāatzīst, ka tas bija liels prieks iepazīt Aneti darbā, redzu, ka viņa būs viens no tiem cilvēkiem, kurš spēs realizēties šajā dzīvē pēc izcilas sporta karjeras, tieši dēļ savām lielajām darba spējām un labestīgās sirds. Gribu īpaši pateikties cilvēkiem, kuri izrādīja uzticību mūsu komandai un darīja to līdz galam! ??? Gribu arī pateikt paldies tiem, kuri atklātā sarunā pirmsvēlēšanu laikā pateica, ka balsos pret mums, respects un cieņa! Gribu pateikties arī neizlēmīgajiem, kuri politkorekti atrunājās ar izlemšanu pēdējā brīdi, arī to uzskatu par korektu NĒ un cienu! ? Bet tos 12, kuri deva goda vārdu, bet uzmeta, tagad lieku daudzpunkti……………………….., zinot mani, aizpildiet to paši! Lai arī, kur un kādos apstākļos es būtu nonācis, vienmēr palieku pie principa, ka neturēt vārdu ir nodevības un gļēvuma augstākā pakāpe!!!☝️ Visiem mūsu basketbola kolēģiem novēlu veiksmi tālākajos darbos, kā jau minēju kongresā, tad basketbolu pirmkārt veido treneri, vecāki un viņu bērni, tad pieslēdzas vadības un atbalstītāji…. ?? P.s. Mana atziņa: Labāk iegūstu 3 jaunus draugus zaudējumā, nekā 12 nodevējus uzvarā! ☝️ Tiekamies uz asfalta! ?✌? @ghettogames @ghettobasket #grizinkalns #basketbols Foto: @renarskoris

A post shared by Raimonds Elbakjans (@relbakjans) on

Reklāma
Reklāma

Tikmēr Jēkabsone-Žogota pēc LBS biedru sapulces medijiem neslēpa, ka aizkulišu cīņa bijusi vētraina.

“Man pilnīgi mati bija stāvus visa priekšvēlēšanu cikla laikā. Pēdējā mēneša laikā par sevi uzzināju tik daudz slikta, cik visā basketbola karjerā nebiju dzirdējusi. Esmu diezgan vīlusies dažos cilvēkos,” portāls “TVNET” citē bijušās basketbolistes teikto.

Vējonis piedāvājis Jēkabsonei-Žogotai darboties LBS padomē, taču viņa atteikusies, jo “pēc visām šīm šodienas spēlītēm es tam neesmu gatava”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus
TESTS. Izpildi testu, un mēs centīsimies uzminēt, kurā zodiaka zvaigznājā esi dzimis