Didzis Šmits: “Evika Siliņa ir nokļuvusi politikā nejaušības rezultātā” 129

Pievieno LA.LV

“Ja, premjere, kura ir bijusī labklājības ministre, par pensiju 2. līmeni, salīdzinot to ar 1. līmeni, var teikt, ka 1. līmenis pelna vairāk nekā otrais… Un vispār lietot vārdu ‘pelnīt’…” TV24 raidījumā “Ziņu TOP” savu sašutumu par ministru prezidentes Evikas Siliņas kompetenci pensiju jautājumos pauda Saeimas deputāts Didzis Šmits.

“Latvietis atkal cenšas apkrāpt latvieti, cerot, ka pircējs nepamanīs!” Vīrietis veikalā piefiksē to, ko daudzi visdrīzāk palaiduši garām
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
Zobārsta kabinetā atklājās biedējoša patiesība: 19 gadus vecajam puisim bija atlicis dzīvot vien trīs nedēļas
Lasīt citas ziņas
“Nav pirmā reize, kad par premjeru vai ministru kļūst cilvēki, kas nesaprot savu drēbi,”

minēja Šmits, atgādinot, ka Evika Siliņa ir bijusi arī labklājības ministre. Viņaprāt, Evikai Siliņai, kļūstot par labklājības ministri bez atbilstošām zināšanām, noliekot amata pilnvaras, tomēr kaut kas jau būtu jāzina: “Labklājības ministrija ir tieši tā, kurai ir kompetence par pensijām un līmeņiem!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kritizējot ministru prezidenti, Šmits pauda viedokli, ka viņa politikā nav nākusi ar saviem uzskatiem un pārliecību: “Viņa politikā ir nokļuvusi nejaušības dēļ un ir šausmīgi pārsteigta un aizkaitināta, ka no viņas kaut ko prasa.”

Viņš uzskata, ka šāda domāšana un attieksme pret politiku ir bīstama, jo apdraud Latvijas pensiju sistēmas nākotni un iedzīvotāju labklājību. “Kā ar šādu domāšanu var cerēt uz progresu?” viņš vaicāja, izceļot nepieciešamību pēc kompetentiem un zinošiem politiķiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.