Foto: Shutterstock

Tuksneša lūsis – murrājošais karakals 0

Smilškrāsas karakals, ko reizēm mēdz dēvet arī par tuksneša lūsi, dabiski mīt Āfrikā un Rietumāzijā.

“Gribu pārtraukt ciešanas!” Izpildīta eitanāzija Noelijai, kuru grupveidā izvaroja imigranti no Ziemeļāfrikas
Putins bēg no Krievijas miljardieriem, nesniedzot nevienu atbildi: Putina pēdējā uzstāšanās beidzas tikpat pēkšņi, kā sākas
Trešais pasaules karš jau ir sācies: Budanovs nāk klajā ar satraucošu paziņojumu par Ukrainu
Lasīt citas ziņas

Savu nosaukumu tas ieguvis, pateicoties ikoniskajiem melnajiem spalvu pušķiem ausu galos, proti, tulkojot no turku valodas, karakulak nozīmē melnā auss.

Tāpat kā citi kaķu dzimtas pārstāvji tie spēj murrāt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr tie nereti mēdz uzbrukt arī mājlopiem, tādējādi nodarot nopietnus postījumus lauksaimniekiem, tāpēc tos ir atļauts arī medīt.

Vairāk lasiet žurnālā Medības

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.