“Dinamo” otro reizi zaudē KHL debitantiem “Admiral” 0

Rīgas “Dinamo” pirmdien KHL spēlē savā laukumā ar 2:5 atzina KHL debitantu Vladivostokas “Admiral” pārākumu.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 499
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

Abus vārtus rīdzinieku labā guva Kristaps Sotnieks, bet tas notika trešā perioda pēdējās desmit minūtēs, kad rezultāts jau bija 0:5 un viņam izdevās tikai starpību padarīt cienīgu. Mikaēls Telkvists šoreiz atvairīja tikai 17 no 22 metieniem.
Pirmo ripu viesi iemeta 11. minūtē – skaitliskajā vairākumā veiksmīga saspēle un Džastinam Hodžmanam atlika trāpīt tukšos vārtos, ko viņš arī nevainojami izdarīja. Uzreiz pēc tam “Dinamo” pirmā maiņa izveidoja lielisku pretuzbrukumu un pēc Kaila Vilsona metiena “Admiral” glāba vārtu stabs. Pēcāk apmalē sāpīgi tika iegrūsts Miks Indrašis, “Dinamo” ieguva iespēju spēlēt vairākumā, tomēr to neizdevās izmantot.

Otrajā periodā krietni vairāk uzbruka dinamieši, tomēr vārtus guva pretinieki – pēc uzvarēta iemetiena no zilās līnijas uzmeta Jegors Antropovs, Mikaēls Telkvists bija nosegts un ripa ielidoja augšējā stūrī . Statistikā tas bija “Admiral” pirmais metiens otrajā periodā. Kādā epizodē traumu guva Arvīds Reķis un spēli nevarēja turpināt. Trešdaļas izskaņā rīdzinieki pamanījās zaudēt vārtus skaitliskajā vairākumā – izgājienu pret Telkvistu realizēja Hodžmans, gūstot savus otros vārtus spēlē. Vēl vairāk kā minūti mājinieki varēja spēlēt lielajā vairākumā, tomēr neko ļoti bīstamu izveidot neizdevās – 0:3 pēc divām trešdaļām.

Trešo periodu “Admiral” iesāka ar vēl diviem gūtiem vārtiem, bet vēlāk divas reizes izcēlās Kristaps Sotnieks – vispirms viņš guva vārtus mazākumā, bet vēlāk arī vairākumā.

“Dinamo” septembrī Vladivostokā piekāpās “Admiral” ar 0:3.

Nākamā spēle Rīgas “Dinamo” trešdien savās mājās pret Novokuzņeckas “Metallurg”.