Rīgas “Dinamo”.

“Dinamo” paliek sausā un zaudē sesto reizi pēc kārtas 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” ceturtdien viesos ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Maskavas apgabala “Vitjaz” komandai, kurai šosezon piekāpusies trīs no četrām cīņām.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67
Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8

Rīdzinieki cietuši zaudējumus sešos mačos pēc kārtas.

Jau ziņots, ka ceturtdien Rīgas komandu pameta kanādiešu uzbrucējs Brendons Makmilans, kurš karjeru turpinās Omskas “Avangard” vienībā.

Spēles pirmais periods ritēja straujā tempā, abām komandām izceļoties ar pāris bīstamām epizodēm. Trešdaļas otrajā pusē viesus mazākumā atstāja Daniels Bērziņš, taču rīdzinieki četratā pret pieciem nosargāja vārtus neskartus.

Mača otrajā nogrieznī “Dinamo” pat trīs reizes spēlēja vairākumā, taču visas trīs iespējas izniekoja, turklāt pieļāva pāris rupjas kļūdas, kas varēja atnest zaudētus vārtus. Tiesa, arī “Vitjaz” hokejisti neizmantoja savu vienīgo vairākumu otrajā periodā.

Trešā perioda ievadā rīdzinieki tika pie vēl viena vairākuma, kas gan ilga tikai minūti, jo paši ātri noraidījās. Trešdaļas vidū mājinieki atklāja rezultātu, pēc piespēles no aizvārtes precīzi metot Pekam Jormakam. Perioda otrajā pusē “Dinamo” vēlreiz spēlēja vairākumā, taču arī šoreiz nespēja lauzt cīņas gaitu un piedzīvoja zaudējumu.

“Sauso” uzvaru mājinieku vārtos svinēja Iļja Ježovs.

Rīdzinieki pirms pauzes čempionātā izbraukumā zaudēja abās spēlēs – ar 4:5 Jekaterinburgas “Avtomobilist” un ar 1:5 – Magņitogorskas “Metallurg”, kopā iekrājot četras zaudētas spēles pēc kārtas, pirmās divas zaudējot savā laukumā. Savukārt otrdien mājās zaudējumu sērija tika pagarināta līdz pieciem mačiem, jo ar 1:4 atzīts Maskavas CSKA pārākums.

Rīgas “Dinamo” komanda ar 27 punktiem 39 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā. “Vitjaz” ar 47 punktiem 38 spēlēs Rietumu konferencē atrodas piektajā pozīcijā.