Miķelis Rēdlihs un Rīgas “Dinamo” otrdien piedzīvoja kārtējo neveiksmi šajā sezonā.

FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” nepārsteidz un piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas 0

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) piekāpās Gagarina kausa īpašniecei Maskavas “CSKA”.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Pirmās pazīmes jau ir: Bijušais NATO komandieris brīdina par Kremļa iespējamiem uzbrukuma plāniem saistībā ar NATO mācībām Baltijas jūrā 121

Rīdzinieki cietuši piecus zaudējumus pēc kārtas, no kuriem četri bija pirms astoņu dienu pauzes.

Viesiem piederēja pārsvars, jo viņi pa Andreja Makarova sargātajiem vārtiem meta 34 reizes, kamēr rīdzinieki “CSKA” vārtu vīru Larsu Juhansonu “traucēja” 19 reizes.

Laukuma saimnieku labā vārtus guva Kārters Eštons, kurš izcēlās pirmā perioda pēdējā sekundē. Tikmēr viesiem ar “hat-trick” izcēlās Maksims Mamins.

Spēles pirmajās minūtēs neliels pārsvars bija “CSKA” komandai, kas arī pirmā guva vārtus – astotajā minūtē pēc rikošeta ripa nonāca Maksima Mamina rīcībā, kurš panāca 1:0. Perioda otrajā pusē rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču savu iespēju neizmantoja.

Vienā no spēles epizodēm “CSKA” otrreiz ieraidīja ripu vārtos, taču pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tika fiksēta aizmugures situācija un rezultāts uz tablo palika nemainīgs. Pavisam negaidīts pavērsiens bija perioda pēdējā sekundē, kad pēc Artūra Kuldas metiena Kārters Eštons no vārtu priekšas panāca 1:1.

Otrā perioda pirmajā pusē “Dinamo” vēlreiz neizmantoja iespējas, spēlējot piecatā pret četriem, turklāt trešdaļas vidū mājinieki tika sodīti. Pēc Bena Māršalas kļūdas pie laukuma apmales, viesi ieguva ripu un izslidoja divatā pret rīdzinieku aizsargu, Maksimam Šalunovam panākot 2:1. Piecas minūtes vēlāk Mamins pēc ātra uzbrukuma bija pirmais pie Andreja Makarova nepiefiksētās ripas un dubultoja “CSKA” pārsvaru.

Rīgas "Dinamo" KHL spēlē tiekas ar Maskavas "CSKA"

Spēles trešajā nogrieznī “CSKA” turpināja dominēt, iniciatīvu zaudējot vien uz dažām minūtēm perioda pirmajā pusē, kad spēlēja mazākumā. Trešdaļas otrajā desmitminūtē maskavieši pirmo reizi tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču viena hokejista pārspēku neizmantoja.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Makarovu nomainīja sestais laukuma spēlētājs, taču tas augļus nenesa. Turklāt 46 sekundes pirms finālsvilpes Mamins ar metienu tukšos vārtos nokārtoja sev “hat-trick”.

Šajā mačā komandas vārtu drošība tika uzticēta Makarovam, bet pieteikumā bija arī Reinis Liepiņš, jo “Dinamo” pirmais vārtsargs Aleksanders Salāks ir apslimis.

Rīgas “Dinamo” komanda ar 27 punktiem 38 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā, bet CSKA ar 53 punktiem 36 mačos ieņem otro pozīciju Rietumu konferencē.

Jau ziņots, “Dinamo” papildinājusi sastāvu ar slovāku aizsargu Mareku Djalogu, kurš gan otrdien vēl nedebitēja Latvijas komandā.