Foto – Edijs Pālens/LETA

“Dinamo” turpina zaudējumu sēriju 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ceturtdien nebija tālu no trīs vārtu deficīta atspēlēšanas, tomēr Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 3:4 (1:2, 0:0, 2:2) piekāpās Habarovskas “Amur” vienībai, ciešot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 499
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32
VIDEO. “Tā ir Rita? Ko tu stāsti!” Lauris Reiniks nosauc attiecību eksperti Ritu Lasmani par bezpajumtnieci

Mājinieku sastāvā divus vārtus iemeta Miķelis Rēdlihs, kamēr vienreiz izcēlās Ansi Salmela. Savukārt “Amur” labā vārtus guva Vjačeslavs Ušeņins, Aleksejs Bivaļcevs, Aleksandrs Frolovs un Aleksandrs Pikārs.

Spēle abu komandu izpildījumā sākās nedaudz miegaini, tomēr rezultātu pirmie atklāja viesi no Habarovskas – tieši pēc desmit spēlētām minūtēm Jāni Kalniņu ar metienu no zilās līnijas pārspēja Ušeņins. Zīmīgi, ka tikai dažas sekundes pirms tam rīdzinieki bija izturējuši mazākumu. Pēcāk iniciatīva pārgāja “Amur” pusē, turklāt 15.minūtē Bivaļcevs panāca jau 2:0. Tiesa, šo vārtu ieskaitīšanai tiesneši ilgi skatījās videoatkārtojumu.

Rīgas “Dinamo” hokejisti gan pirmo trešdaļu noslēdza uz patīkamākas nots, jo 19.minūtē vienus vārtus atguva Miķelis Rēdlihs.

Otrajā trešdaļā komandas palika bez vārtu guvumiem. Rīgas “Dinamo” sastāvā aktīvi spēlēja ceturtā maiņa, kamēr vadošie spēlētāji bija nemanāmi.

Krietni citādāks hokejs gan bija trešajā periodā, jo komandas guva vairākus vārtus. Noslēdzošās 20 minūtes Rīgas vienībai gan nesākās patīkami, jo 43.minūtē izcēlās Frolovs, bet tikai 59 sekundes vēlāk Pikārs panāca jau 4:1. Līdz mājinieku atbildei gan nebija pārāk ilgi jāgaida, jo 46.minūtē lielisku Salmelas piespēli izmantoja Miķelis Rēdlihs, gūdams savus otros vārtus mačā, bet pāris minūtes vēlāk, komandām spēlējot četri pret četri, jau somu aizsargs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Lai arī pamatlaika izskaņā rīdziniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, iekarot pretinieku vārtus neizdevās. “Amur” ļoti sekmīgi spēlēja aizsardzībā, turklāt nelīdzēja arī Kalniņa nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju.

Rīdzinieki ar “Amur” hokejistiem tikās 21.decembrī, kad Habarovskā cieta neveiksmi ar 1:3. Kopumā šīs vienības savā starpā tikušās 25 reizes, Latvijas komandai tiekot pie 14 uzvarām.

Savukārt sestdien Rīgas “Dinamo” komanda Rīgas domes Sporta kompleksa hokeja laukumā zem klases debess tiksies ar Minskas “Dinamo”, mačam sākoties jau plkst.13.