“Riga” futbolisti noturējās spēlē pret portugāļiem ar 1:1 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

“Riga” futbolisti UEFA Konferences līgas trešās kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā savā laukumā “Skonto” stadionā 7100 skatītāju klātbūtnē spēlēja neizšķirti 1:1 ar Portugāles klubu Barselušas “Gil Vicente”.

Futbola statistiķi secinājuši, ka šī bijusi trešā apmeklētākā Latvijas klubu spēle “Skonto” stadionā.

Vairāk savulaik divos mačos savāca “Ventspils”, kad piedalījās Eiropas līgas grupu turnīrā. Rīdzinieki sāka ļoti labi, pirmajā puslaikā vairākas labas iespējas, 18. minūtē rezultātu pēc soma Mikaēla Soisalo piespēles no labās malas atklājot “Riga” brazīlietim Duglašam Aurēliu.

Pēc tam pārsvaru varēja dubultot Hrvoje Babecs, tomēr, atpūtā ejot, mājiniekiem palika minimāls pārsvars. Spēles otrajā daļā jau krietni aktīvāki bija pretinieki, cīņas 63. minūtē neizšķirtu 1:1 panākot urugvajietim Huanam Boselli.

Jau kompensācijas laikā Portugāles klubam bija teicama iespēja izraut uzvaru, taču “Riga” vārtsargs Nils Puriņš apturēja pretinieku pretuzbrukumu.

“Lieliska atmosfēra, paldies skatītājiem. Cerams, ka ne pēdējo reizi šosezon to izbaudīsim Rīgā.

Pirmajā puslaikā mēs bijām labāki, izveidojām dažas labas iespējas gūt vārtus un vienu izmantojām. Līdz 35. minūtei dominējām, pēc tam pretinieki pārņēma spēles grožus. Otrajā puslaikā viņi bija labāki, tam bijām gatavi, tāpēc rezultāts 1:1 mums dod labas iespējas tikt tālāk,” pēc mača sacīja “Riga” galvenais treneris Sandro Perko­vičs.

Atbildes mačā, kas notiks 11. augustā pretinieku laukumā, rīdziniekiem gan viegli neklāsies.

Pāra uzvarētāji “play off” kārtā tiksies ar Nīderlandes kluba Alkmāras “AZ” un Skotijas vienības Dandī “United” pāra uzvarētājiem.

Vakar Konferences līgas kvalifikācijas trešās kārtas pirmo cīņu pret Maltas čempioni “Hibernians” aizvadīja Latvijas čempione “RFS”.