Foto – AFP/LETA

Franks Gordons: “Baltās” emigrācijas atvases atbalsta Putinu 37

Pāri par 300 tā sauktās krievu baltās emigrācijas virsslāņa pēcteču no Vakar­eiropas un Ziemeļamerikas parakstījuši Parīzē pasludināto deklarāciju “Solidaritāte ar Krieviju”.

Reklāma
Reklāma
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu
Veselam
Iedarbojas labāk nekā miega zāles: ko ēst pirms gulētiešanas, lai aizmigtu bez problēmām?
Kokteilis
“Tautumeitas”, Tomijs Kešs vai “Katarsis”? Mākslīgais intelekts prognozē, kuras Baltijas valsts mūziķiem ir vislielākais potenciāls uzvarēt Eirovīzijā 7
Lasīt citas ziņas

Deklarācijas teksta autori – kņazs Dmitrijs Šahovskojs un kņaziene Tamāra Šahovskaja. Cariskās Krievijas dižciltīgo dzimtu atvases, lielkņazu, ģenerāļu un galminieku mazbērni šajā deklarācijā protestē pret “rusofobijas uzplūdiem” rietumvalstu medijos, kuriem pārmet “agresīvu naidīgumu, kam nav nekāda pamata”. Deklarācijas autori “nespēj samierināties ar apmelojumiem, kas vērsti pret mūsdienu Krieviju, tās valdību un tās prezidentu”, kurus – nabadziņus – “pakļauj sankcijām un aplej ar samazgām pretēji elementāram veselam saprātam”.

Nav jau brīnums, ka “baltās” emigrācijas atvases nu solidarizējas ar Vladimiru Putinu. Viņu vectēvi taču pilsoņkara gados izmisīgi cīnījās līdz pēdējam par “vienotu un nedalāmu” Krieviju, liedzot pašnoteikšanos impērijas nekrievu tautām. Latviešu strēlnieki kļuva par “sarkanajiem”, jo Kolčaks, Deņikins, Judeničs, Vrangels un arī Bermonts-Avalovs pauda to pašu impērismu, ko tagad citā plāksnē atdzīvina Putins, mobilizējot “krievu pasauli” globālā mērogā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.