Foto – LETA

Dobelē auto naktī nāvējoši traumē gājēju un aizmūk 0

Naktī uz sestdienu Dobelē pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar “Volvo V50” markas auto uzbraucis gājējam, kurš pēc gūtajām traumām miris, liecina Valsts policijas informācija.

RAKSTA REDAKTORS
“Esmu izmirstošas profesijas pārstāvis, bail palikt uz ielas ziemā,” Zigmunds atklāj, cik grūti Latvijā atrast darbu 27
Kokteilis
Ziemas mokas ir smagas. 5 zodiaka zīmes, kas aukstumu necieš ne acu galā
piesaistīt veiksmi un bagātību 2026. gadā: rituāli visām zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Traģiskais negadījums noticis plkst. 02:48 Meža prospektā pie pagrieziena uz Ķestermeža estrādi. Auto sabrauca 1961.gadā dzimušu gājēju, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā miris. Auto vadītājs notikuma vietu atstājis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 77 ceļu satiksmes negadījumi. No tiem 13 negadījumos cietuši kopumā 14 cilvēki, tostarp pieci gājēji un velosipēdisti. Pie stūres alkohola vai narkotisko vielu reibumā pieķerti 20 šoferi. Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 257 protokoli.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.