Doma laukumā tiek iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle.
Doma laukumā tiek iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle.
Foto-LETA

Doma laukumā iededz Rīgas galveno egli 1

Pievieno LA.LV

Svētdien, 30.novembrī, Doma laukumā tika iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle un sāka darboties Ziemassvētku tirdziņi.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Svinīgajā pasākumā ikvienam, bet īpaši bērniem par prieku, piedalījās muzikālās programmas “Brīnumskapis” mākslinieki – Ingus Ulmanis, Karīna Tropa, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa un Anrijs Grīnbergs.

Sagaidot pirmo adventi, tradicionāli Rīgā sāka darboties Ziemassvētku tirdziņi, kuros rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiks piedāvāti īpaši svētku laikam darināti tautas lietišķās mākslas izstrādājumi, ierastie ziemas sezonas cienasti un svētku dāvanas, bet nedēļu nogalēs tirdziņu apmeklētājus priecēs koncerti un atrakcijas. Tirdziņi kā allaž atradīsies Doma laukumā, Līvu laukumā un Esplanādē un būs atvērti līdz 9.janvārim.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.