Ekrānuzņēmums no “Replay.lv”

Viesturs Kairišs: “Domājot par Dailes teātra Lielo zāli, jūtu izaicinājumu.” 0

Vēl nav zināmi rezultāti Dailes teātra vadītāja amatam, taču

Reklāma
Reklāma
10 profesijas, ar kuru palīdzību tu vari kļūt par miljonāru! Vai tu jau strādā kādā no tām?
Krimināls
“Nebiju paspējis gultu saklāt…” Pārsteidzošs stāsts par Jevgeniju Gecko, kurš izbēdzis no Jēkabpils cietuma, taču pirms tam sazinājies ar LA.LV
Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

LTV raidījums “Kultūrdeva” atklāj, ka mākslinieciskā vadītāja postenim tandēmā ar Juri Žagaru izvirzīts režisors Viesturs Kairišs.

Pats režisors par šo jautājumu raidījumā runāt īsti nevēlējās, norādot – tas būtu nekorekti, ņemot vērā faktu, ka konkurss vēl nav noslēdzies. Ir ļoti nekorekti par to šobrīd runāt, bet, jā, es domāju, kas man būtu dzīvē jādara,” raidījumā sacīja Viesturs Kairišs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz raidījuma vadītājas Henrietas Verhoustinskas jautājumu par Dailes teātra Lielās zāles piepildījumu režisors atbildēja, ka uz to skatās citādi.

Viesturs Kairišs: “Es saku daudz savādāk – esmu gatavs saskatīt tajā izaicinājumu un attīstību, mainīties uz augšu, strādāt. Tas mani arī arvien vairāk interesē – strādāt saskarsmē ar cilvēkiem un cilvēcīgo.”

Režisors arī piebilda, ka tad, ja kāds “bēdīgā tonī runā par Dailes teātra lielo zāli”, viņš jūtot tikai uzbudinājumu, izaicinājumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.