Foto – Leta

Dons izsludina papildkoncertu Dzintaros 0

Dons līdz šim savu veiksmīgāko muzikālo ciklu “Varanasi” noslēgs ar diviem koncertiem Dzintaru koncertzālē, tie notiks 28. un 29. augustā, koncertu sākums 20:00.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

“Man “Varanasi” laiks bija un ir sajūtām bagāts, es tās izbaudu un izgaršoju ikdienu. Vislielākais emocionālais lādiņš un gandarījums ir tieši koncertos, kur mēs tiekamies ar klausītājiem. Tā saikne ir maģiska, sajūta, kuru man vēl nav izdevies aprakstīt vārdos,” saka Dons.

Koncerts Dzintaros būs līdz šim iespaidīgākais mūziķa šovs gan muzikālā ziņā, gan vizuāli. Jau šobrīd notiek darbs gan pie koncerta programmas un dziesmu aranžijām, gan scenogrāfijas un gaismu režijas. Koncertā piedalīsies grupas pamatsastāvs: bungas – Rūdolfs Dankfelds, ģitāras – Mārcis Auziņš, basģitāras – Toms Poišs, bagātīgākam skanējumam Dzintaros grupas sastāvu papildinās vēl vairāki mūziķi. “Varanasi” cikla noslēguma koncertos skanēs klausītāju iemīļotākās dziesmas no visiem Dona albumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz koncertu 29. augustā vēl pieejams neliels skaits sēdvietu skatuves priekšā, to cena 30-40 eiro. Uz papildkoncertu 28. augustā biļetes var iegādāties sākot no 11 eiro. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv. Koncertu sākums 20:00, ierašanās no 19:00.

“Varanasi” cikla ietvaros Dons izdevis albumu, kas divu mēnešu laikā ieguvis “Zelta diska” statusu, notikuši seši pilnībā izpārdoti koncerti “Palladium”, kā arī divdesmit seši akustiskie koncerti visā Latvijā. Veiksmīgākais singls no ceturtā studijas albuma “Pēdējā vēstule” šī gada sākumā pārliecinoši uzvarēja “Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujā “Muzikālā banka”, bet martā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu balvu “Zelta mikrofons” kā gada labākā dziesma. 80-to gadu mūzikas iedvesmotais singls “Tev piedzims bērns” pāris nedēļu laikā sasniedza radio staciju topu virsotnes un tajās stabili turējās vairākus mēnešus, savukārt, režisora Jurgstulajstus veidotais klips kļuva par vienu no pēdējā laika apspriestākajiem muzikālajiem video darbiem. Maija beigās klajā nāca “Palladium” koncertieraksta DVD ar tādu pašu nosaukumu “Varanasi”, kas ir pirmais mūziķa DVD. Šobrīd savu ceļu radio stacijās sāk vasaras sajūtu singls “Pāriet bailes”, kura vasaras versija tapusi iedvesmojoties no klausītāju emocijām akustiskās tūres koncertos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.