Foto: LETA

Dziesmu un deju svētku priekšvakarā apzog slaveno diriģentu Intu Teterovski 0

“Vakar manam KTM Ultra Race pieauga kājas”, ziņoja diriģents Ints Teterovskis savā Facebook profilā, šodien raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Ja tavs vārds sākas ar vienu no šiem pieciem burtiem, tev ir paveicies
Kokteilis
Slapjš uzvalkā, bailes no Porziņģa un brauciens uz krematoriju – Raimonda Paula joku izlase, kas sasmīdina līdz asarām 17
Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc prāta spējām: pirmo vietu aizņem Dvīņi, bet pēdējo…
Lasīt citas ziņas

Diriģents ar velosipēdu pa Rīgas ielām pārvietojas ne tikai vasarā, bet bieži vien arī rudenī un pat ziemā.

Pagājušajās nedēļas nogalē Ints esot apstiprinājis, ka diemžēl divriteni vēl joprojām nav izdevies atrast.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skumji, bet šī neesot pirmā reize, kad diriģents palicis bez velosipēda. 2014.gadā zagļi noskatīja un nozaga arī Inta kalnu velosipēdu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.