Foto: ekrānuzņēmums/LTV

“Biju uzrakstījusi jau atvadu vēstuli.” Dzintra pēc smaga Covid-19 apbrīno mediķu darbu 12

Iespējams, šos Ziemassvētkus Dzintra Bankova sagaidīja, tikai pateicoties mazmeitas ātrai reakcijai un diviem skābekļa baloniem ik dienu Latvijas Infektoloģijas centrā, vēsta Latvijas Televīzija (LTV).

Reklāma
Reklāma
Krievijai nav vajadzīga daļa Ukrainas… Tramps atklāj Kremļa īsto plānu
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. Glābēji devās ūdenī bez laivas… Unikālā video iemūžināti mirkļi pēc traģēdijas, kas laupīja trīs bērnu tēva dzīvību
RAKSTA REDAKTORS
“Es nevaru,” viņš teica un pagāja zem ūdens… Daugavā pazudušā Jāņa sieva atklāj traģēdijas detaļas un lūdz palīdzēt meklēšanā
Lasīt citas ziņas

Viņas saslimšana ar Covid-19 bija smaga un dažas maņas, piemēram, garša un smarža, nav atgriezušās joprojām.

Tomēr Dzintras kundze aicina novērtēt mediķu pašaizliedzīgo darbu un darīt visu, lai jau tā pārpildītās slimnīcas netop pārvērstas tikai par Covid slimnīcām.

Plašāk LTV sižetā:

CITI ŠOBRĪD LASA
"Gaiļezera" mediķi ārstē Covid-19 pacientus
Covid-19 maina dzīvi pasaulē un Latvijā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.