Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dzīvot kaislīgi! Tā, lai acis mirdz!0

Publicitātes foto

Autore: Anna Lieckalniņa

Sen jau valda “trendīgs uzskats”, ka mums ir “jādomā pozitīvi, jāsmaida, jāceļas augstākās vibrācijās, jātuvojas savam dievišķajam “es”, jāpalaiž vaļā prāts, jo tas esot, kas nevēlams,” bet ne vienmēr tas izdodas.

Uz mirkli, pēc kādas iedvesmojošas lekcijas internetā šķiet, ka izdodas! Bet tad pēkšņi izrādās, ka “gandrīz izdodas”.

Es vēlos runāt par mājasdarbiem, kuri mums katram ir jāpaveic, lai patiesi nokļūtu tajā dvēseles stāvoklī, par kuru runā Sadhguru, Ošo un citi viedie cilvēki.

Esmu dzīvojusi tverot to, kas man šķiet interesants, nozīmīgs un svarīgs un esmu nonākusi pie atziņām un savas unikālas pieejas, kā cilvēkam atklāt sevī jaunus resursus un sākt dzīvot vēl nebijušas jaudas augstumos un sasniegt jaunas savas kaislīgas dzīves virsotnes tā, lai acis no sajūsmas mirdz.

Tas ir ceļš, kas ejams katram pašam. Ja mērķis ir uzstādīts, tad taka arī iezīmējas, bet kā pasaku varoņiem, lai nonāktu, “Laimīgā zemē” ir savas grūtības jāpārvar un uzdevumi jāatrisina!

Un tikai tad, kad mājas darbs ir izpildīts, problēmas pārvarētas, galvenais varonis tiek apbalvots! Šogad festivālā #MaināmPasauli man būs divas nodarbības – lekcija un meistarklase.

Pirmā lielā lekcija, nodarbība būs par to, kā dzīvot tā, lai acis mirdz un dzīve kūsā! Ikdienas pienākumi uzdzen miegu un drusciņ sāk likties, ka neesam filmu varoņi, kam ļauts baudīt un svinēt dzīvi.

Tomēr es vēlos dalīties savā pieredzē un pastāstīt par to, ko esmu sapratusi, apguvusi un ieguvusi dzīves, laikā studējot, piedaloties dažādos projektos gan Latvijā, gan pasaulē.

Meistarklasē es piedāvāju apskatīt reālos dzīves uzdevumus, tēmas, kuras varētu dēvēt par “melno kasti”, tēmas, kuras ikdienā negribas nemaz apzināties, apjaust un par tām runāt, bet kā likums tās ir tieši tās tēmas, kuras atrisinot mēs varam nokļūt pie kārotās balvas – aizraujošas un kaislīgas dzīves!

Un vēlos dalīties pieredzē un prezentēt manis izloloto veidu, kā atklāt sevi no jauna un ļauties vēl nebijušiem savu cilvēcisko resursu un dvēseles lidojuma augstumiem!

Meistarklasē, kas būs paredzēta 10 viesiem, aplūkosim šobrīd sabiedrībā tik aktuālo tēmu: emocionālā vardarbība un tās veidus.

Pieskarsimies narcistisku personu, saciopātu un psihopātu raksturīgām pazīmēm. Izrunāsim to kā viņus atpazīt un kā pasargāt sevi, ja šāda tipa cilvēki ir jūsu dzīvē.

VIDEO:

21. martā Rīgā, deju studijas “Dzirnas” telpās Lāčplēša ielā 106/108, notiks Latvijā lielākais pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli.

Saistītie raksti

Festivāls piedāvās visdažādākos šobrīd Latvijā pieejamos zināšanu ceļus un personības, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī.

Vienas dienas laikā apmeklētājiem būs iespējams izvēlēties un piedalīties vairāk nekā 100 dažādās meistarklasēs, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.

Vairāk par festivālu lasiet šeit.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Neuztver visu pārāk personiski! Horoskops no 6. līdz 12. aprīlim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties visu apdomāt un nesteidzies spert lielus soļus! Horoskopi 5.aprīlim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Palikšana mājās sekmēs pārdomas un ļaus nonākt pie vērtīgām atziņām! Horoskopi no 6. līdz 12.aprīlim
4 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Lieldienu laikā ciemošanās ir aizliegta 2
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Konkursu par finansējumu Covid-19 skarto mediju atbalstam varētu izsludināt jau rīt
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī vislielākais Covid-19 inficēto skaita pieaugums Rīgā 2
2 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Vai ES pārdzīvos koronavīrusa krīzi? INTERVIJA ar Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Skulte LNG Terminal” turpinās sašķidrinātās dabasgāzes termināļa būvniecības projekta virzību Skultes ostā
1 stunda