Foto – Leta/AFP

Džo Manganjello spēlēs ļaundari Bena Afleka filmā par Betmenu 0

Amerikāņu aktiera un režisora Bena Afleka gaidāmajā filmā par Betmenu ļaundara loma uzticēta aktierim Džo Manganjello.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns ir atkarīgs no kafijas, bet Zivis – no alkohola. Kādu atkarību riski dominē katrai no horoskopa zīmēm?
TV24
Andris Bite: Viņi nav nekādi patvēruma meklētāji – tas ir milzīgs melnais bizness
Mājas
Lieliski piemēroti lielām ģimenēm: eksperti nosaukuši 2025. gada 10 uzticamākos septiņvietīgos automobiļus
Lasīt citas ziņas

Augustā Afleks sociālajos tīklos publicēja video no uzņemšanas laukuma, kur Manganjello bija iejuties ļaunā varoņa Dedstroka lomā. Viņš bija tērpies maskā, kas gandrīz pilnībā nosedza seju.

Sociālo tīklu lietotāji centās uzminēt, kurš aktieris spēlēs Dedstroku, tikai pēc vienas acs – vienīgās ķermeņa daļas, ko atsedza maska. Populārākie minējumi bija aktieris Manu Benets, kurš to pašu lomu atveido televīzijas seriālā “Arrow” (“Bulta”), un Maganjello.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānijas “DC Entertainment” radošais direktors Džefs Džonss intervijā laikrakstam “Wall Street Journal” apstiprināja, ka loma uzticēta 39 gadus vecajam Manganjello, kurš pazīstams ar tēlojumu filmā “Magic Mike” (“Maģiskais Maiks”) un televīzijas seriālā “True Blood” (“Īstās asinis”).

Afleks gaidāmajā filmā par Betmenu ne vien spēlēs galveno lomu, bet būs arī tās scenārists un režisors. Kinolente nebūs pilnībā balstīta uz komiksos attēlotajiem notikumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.