Foto: EPA/Scanpix/LETA

Džonsons: Lielbritānija nosūtīs Ukrainai bruņumašīnas 0

Lielbritānija tuvākajās dienās nosūtīs Ukrainai bruņumašīnas, solījis Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Festivāla “Summer Sound” apsargs nogāž gar zemi jaunieti un ar kāju iesper tam pa seju 101
Veselam
Šis virtuves produkts, ko izmanto daudzi, var izraisīt jauna veida gripu vai lēnām mūs nogalināt
“Nezinu, vai šo meiteņu vecāki vispār zina par šādām aktivitātēm…” Sieviete brīdina par bīstamu tendenci, kas strauji izplatījusies bērnu vidū
Lasīt citas ziņas

Sestdien Džonsonam bijusi telefonsaruna ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, informēja Dauningstrīta.

Sarunā Džonsons sacījis, ka “Apvienotā Karaliste turpinās Ukrainu nodrošināt ar līdzekļiem sevis aizstāvēšanai, to vidū ar bruņumašīnām, [kas tiks piegādātas] tuvākajās dienās”, teikts Dauningstrītas paziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tajā sacīts, ka Džonsons un Zelenskis arī pārrunājuši “nepieciešamību rast ilgtermiņa drošības risinājumu Ukrainai”.

Lielbritānijas premjers teicis Zelenskim, ka viņš “turpinās cieši sadarboties ar sabiedrotajiem un partneriem, lai nodrošinātu, ka Ukraina spēj aizstāvēt savu suverenitāti nākamajās nedēļās un mēnešos”, norādījusi Dauningstrīta.

SAISTĪTIE RAKSTI