Foto – EPA

ECB samazina eirozonas ekonomikas izaugsmes un inflācijas prognozes 0

Eiropas Centrālā banka (ECB) ceturtdien samazināja eirozonas ekonomikas izaugsmes un inflācijas prognozes, ņemot vērā pieprasījuma kritumu pasaulē vadošajās attīstības ekonomikās, jo sevišķi Ķīnā.

Tualetes pludoja, mēteļus nozaga un darbinieki aizballējās! Organizatoru atbilde par traģisko nakti Rīgā pārsteidz
Kokteilis
Ziema tās pamatīgi nogurdina: šīm četrām Zodiaka zīmēm steidzami nepieciešams atvaļinājums
Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
Lasīt citas ziņas

ECB prognozē, ka eirozonas ekonomika šogad palielināsies par 1,4%, nevis 1,5%, kā tika lēsts jūnijā.

Savukārt nākamajam gadam eirozonas ekonomikas izaugsmes prognoze samazināta no 1,9% uz 1,7%, bet 2017.gadam tā pazemināta no 2% uz 1,8%.

CITI ŠOBRĪD LASA

ECB ceturtdien arī prognozēja, ka vidējā gada inflācija Eiropas vienotās valūtas savienībā šogad veidos vien 0,1%, nevis 0,3%, kā tika lēsts iepriekš.

Tikmēr nākamajam un 2017.gadam inflācijas prognozes samazinātas attiecīgi no 1,5% un 1,8% uz 1,1% un 1,7%.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.