Foto-LETA/AFP

Ēģiptes tiesa atbalsta Mubaraka lietas otrreizēju izskatīšanu 0

Ēģiptes Augstākā tiesa svētdien, 13.janvārī, atbalstījusi bijušā prezidenta Hosni Mubaraka lietas otrreizēju izskatīšanu.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

84 gadus vecais Mubaraks, kurš tika gāzts protestu ceļā, tika notiesāts pagājušā gada jūnijā. Viņš tika atzīts par vainīgu demonstrantu nāvē 2011.gada nemieru laikā un viņam tika piespriests mūža ieslodzījums.

Līdz ar Mubaraku jauna tiesa gaida arī bijušo iekšlietu ministru Habibu al Adliju un Mubaraka dēlus – Alaa un Gamalu, paziņojusi tiesa.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tiesa nolēmusi akceptēt apsūdzēto iesniegto apelāciju (..) un dod rīkojumu veikt lietas otrreizēju izskatīšanu,” paziņoja tiesnesis.

Mubaraka atbalstītāji, kuri bija sapulcējušies tiesas zālē, tiesas lēmumu uztvēra ar sajūsmu. Līdzīgas emocijas bija vērojamas arī ārpus tiesas nama, kur bija sapulcējušies vēl desmitiem Mubaraka atbalstītāju, kas skandēja: “Mēs mīlam tevi, prezident!”.

Sestdien Mubaraks tika nopratināts saistībā ar vairāku miljonu Ēģiptes mārciņu vērtajam dāvanām, ko savulaik esot saņēmis no valsts laikraksta “Al-Ahram”, liecina medijos izplatījušās ziņas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.