Latvijā
Kriminālziņas

Ēkas pazemes ejā atsavina 800 litrus nelegālas dīzeļdegvielas1


Salaspilī atsavina nelegālu dīzeļdegvielu.
Salaspilī atsavina nelegālu dīzeļdegvielu.
Foto – Valsts policija

Šā gada sākumā, 26. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī tika saņemta informācija par, iespējams, nelikumīgu degvielas tirdzniecības vietu kādā privātmājas teritorijā.

Apkopojot nepieciešamo informāciju un iegūstot atļauju veikt teritorijas apskati, 20. februārī likumsargi devās uz norādīto adresi. Salaspils iecirkņa policisti apskatīja teritoriju un privātmājai blakus esošajā piebūvē konstatēja pazemes eju, kur atrada tvertni ar nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielu un sūkni, kas, visticamāk, paredzēts degvielas liešanai transportlīdzeklī.

Saistītie raksti

Likumsargi kopā ar Valsts nodrošinājuma aģentūras darbiniekiem izņēma tvertni un nogādāja to ekspertīzes veikšanai. Pagaidām noskaidrots, ka tvertnē atradās 800 litri nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielas.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169./3 panta – par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām – no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vēlēšanu kaislības Baltkrievijā: aizturēti septiņi Lukašenko galvenās sācenses Tihanovskas štāba pārstāvji
32 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 3 stundas