Foto: Vida Press

Ekskluzīva saruna ar aktrisi Eleanoru Matsuuru: “Zombiju apokalipse ir mazākais, ko cilvēce varētu piedzīvot!” 0

Kas notiek tad, ja cilvēkiem nākas apšaubīt to, ko viņi redz, kad normālais vairs nav normāls un iepriekšējie izdzīvošanas veidi negarantē neko? Ar šādiem izaicinājumiem saskaras postapokaliptiskās drāmas Staigājošie miroņi galvenie varoņi, jo cīņa ar mošķiem kļūst aizvien nežēlīgāka. Eleaonora Matsuura ir 36 gadus veca  japāņu – angļu izcelsmes aktrise, kas šobrīd redzama Jumiko lomā veiksmīgajā kulta seriālā Staigājošie miroņi. Pasaule Eleanoru pamanīja pēc Hannas Santo lomas filmā Spoki: Visu labā.

VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
“Latvija izmisīgi lūdzas, gaudo un mēģina iežēlināt!” Krievijas ziņu lentēs sācies īsts viesulis 97
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Neizaicini šodien likteni, tas nebūs tev labvēlīgs! Horoskopi 28.novembrim 2
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Drosmīgs dekoltē! Latviešu aktrise Maija Doveika svinīgā ceremonijā pārsteidz ar savu kleitu 11
2 dienas

Matsuura ir dzimusi Tokijā un augusi Hertfordšīrā, Anglijā. 2004. gadā viņa absolvēja vienu no ievērojamākajām aktieru skolām Londonā The Royal Central School of Speech and Drama.

Pēc absolvēšanas viņa apguva aktrises prasmes, strādājot teātrī Royal Court, Londonas Nacionālajā teātrī, pēcāk piedaloties dažādos britu seriālos, tādos kā EastEnders, Throne, Holby City un daudzos citos.

Matsuura parādījās arī populārā seriāla Šerloks 4. sezonā, kur iejutās inspektores Hopkinas lomā. Tāpat viņa ierunājusi vairākas animācijas filmas un datorspēles. Turklāt jau otro sezonu Masuura pievienojas Staigājošo miroņu komandai, un  viņa pati apgalvo, ka ar sajūsmu un lielu enerģiju turpina filmēties arī seriāla 9. sezonā. Sezonas 2. daļa uz TV ekrāniem būs skatāma jau no pirmdienas FOX kanālā.

Šobrīd Eleanora pilda arī māmiņas pienākumus, jo viņai ir gadu veca meitiņa, un viņa ir laimīgi precējusies ar kanādiešu aktieri Trevoru Vaitu.

Pirms jaunās sezonas pirmizrādes, ekskluzīvā intervijā sazinājāmies ar Eleanoru, lai noskaidrotu mazliet vairāk par viņas lomu seriālā, pieredzi un to, kā ir būt sievietei, mātei un pilnas slodzes aktrisei. Seriāla filmēšana notiek vienā no Amerikas Savienoto valstu štatiem – Džordžijā. Turklāt, katras sērijas uzņemšana prasījusi neskaitāmas stundas lielā karstumā, apgūstot daudz jauna un sadarbojoties ar jaukiem un sirsnīgiem kolēģiem.

Garas stundas filmēšanas laukumā

Publicitātes foto

Eleanora vairākās intervijās apgalvo, ka disciplīnu viņa ir iemācījusies teātrī. Taču, vai tā atšķiras filmēšanas laukumā? Un ar kādām sarežģītām situācijām aktrisei ir nācies sastapties filmējoties seriālā Staigājošie miroņi epizodēs? “Esot teātrī, ir pilnīgi citādāka atmosfēra un disciplīna. Ir jāizmanto citi “muskuļi”, tas ir fizisks darbs, jāizmanto visas maņas, taču jāatzīst, ka daudzas lietas sakrīt ar darbu filmēšanās laukumā. Piemēram, tev ir jābūt sagatavotai, jāzina teksts un tu nevari kavēt filmēšanas sākumu. Filmēšanās seriālā galvenokārt atšķiras ar to, ka laukumā nākas pavadīt daudz garākas stundas, izturēt filmēšanu lielā svelmē un izjust arī emocionālu spriedzi. Taču, lai tam visam tiktu pāri un izjustu arī gandarījumu, ļoti palīdz sirsnīgi kolēģi un filmēšanas komanda,” atklāj Eleanora.

Iemācās rīkoties ar ieročiem

Publicitātes foto

Loma seriālā Staigājošie miroņi visai krasi atšķiras no līdz šim pieredzētajām Eleanoras lomām. Kas ir vissarežģītākais, ko aktrisei bija jāiemācās? “Tas ir sarežģīts jautājums,” viņa smej. “Esmu pateicīga par iespēju būt šajā seriālā un atveidot seriāla savu varoni Jumiko. Vislielākais izaicinājums bija iemācīšanās rīkoties ar dažnedažādiem ieročiem, īpaši ar loku, kas ir manas varones īpašais ierocis, ar ko doties cīņā pret staigājošajiem miroņiem,” viņa stāsta. Turklāt aktrise neslēpj, ka lielus sarežģījumus sagādājis arī viņas klasiskais britu akcents, jo nācies pielāgoties runāt klasiskā amerikāņu angļu valodā.

Apmācīta cīņai un lojāla pret ģimeni

Publicitātes foto

Teju ikviens no mums ir domājis, kas notiktu, ja uz mūsu planētas patiešām sāktos zombiju apokalipse. Kādu atbildi uz šo jautājumu sniedza aktrise?

Mūsdienu pasaule ir nudien traka, un es ticu, ka varētu notikt jebkas. Tajā skaitā pamosties, un konstatēt, ka sākusies zombiju apokalipse,” smej Eleanora. Turklāt viņa neslēpj, ka, viņasprāt, tā pat nebūtu trakākā lieta, ko cilvēce varētu piedzīvot. “Ja notiktu zombiju apokalipse, tad es rīkotos tieši tāpat kā viņa – Jumiko. Un pateicoties lomai seriālā, es spētu sevi aizstāvēt, jo esmu apguvusi cīņas mākslas un prasmi rīkoties ar ieročiem. Turklāt es būtu ļoti lojāla pret savu ģimeni un komandu.”

Lieliska līdere un drosmīga cīnītāja

Publicitātes foto

Nereti aktieru tēli filmās ir pilnīgi pretēji viņu reālajai personībai, cik daudz kopīga ir seriāla varonei un aktrisei? “Patiesībā mums ir daudz kā kopīga. Piemēram, mans akcents, mans vecums un manas ikdienas un ģimenes vērtības. Ģimene ir pirmajā vietā, savukārt lielākā atšķirība ir tā, ka ikdienā esmu ļoti haotiska un nepacietīga. Jumiko ir nosvērta, mierīga un pacietīga. Viņa ir lieliska līdere un ļoti drosmīga cīnītāja,” – viņa saka.

Pilnas slodzes aktrise un mamma

“Jā, man ir gadu veca meitiņa,” atklāj Eleanora, un viņa neslēpj, ka apvienot pilnas slodzes darbu un mātes pienākumus ir ļoti, ļoti grūti. “Taču man ir paveicies, ka man ir lielisks vīrs, kas vienmēr man palīdz un ģimene, kas vienmēr ir līdzās, kad tas ir nepieciešams. Patiesībā šis jautājums man tiek uzdots bieži, un to galvenokārt uzdod tikai sievietes, apzinoties, cik grūti ir savienot pilnas slodzes darbu ar mātes pienākumu pildīšanu. Jo īpaši, kā manā gadījumā, kad bērns ir tikai vienu gadu vecs. Un šķiet muļķīgi, ka šo jautājumu man parasti uzdot tikai sievietes, kāpēc par šādām lietām neinteresējas vīrieši?” jautā aktrise.
“Pēc garas darba dienas, kad esmu ļoti nogurusi un atgriežos mājās, vislielāko prieku man sagādā mana meita. Viņa vienmēr mani gaida, kad atgriezīšos. Lai arī cik ļoti es esmu nogurusi, viņa vienmēr rada manī dzīvesprieku un laimes sajūtu. Viss, ko es daru darbā, patiesībā to daru domājot par viņu. Turklāt tieši viņa ir mana lielākā motivācija visam, ko daru savā dzīvē,” – stāsta aktrise.

Ļoti mīl dzīvniekus

Foto: Vida Press

Aktrises Instagram kontā redzamas neskaitāmas fotogrāfijas ar suņiem un kaķiem, tāpēc gribējām uzzināt, cik tad īsti šo četrkājaino draugu ir viņas pašas mājā? “Ak, mans Dievs, jā, es mīlu kā kaķus, tā suņus!” – viņa saka ar patiesu sajūsmu. Jau 10 gadus Eleanora darbojas dzīvnieku labturības organizācijā Londonā, tāpēc viņas ikdienas dzīvē regulāri mājās ir kāds dzīvnieks, par kuru viņa parūpējās un pēcāk meklē dzīvniekam mīlošas mājas un saimniekus. Viņa arī aprūpē kaķenes un kaķēnus. “Es cenšos viņiem sniegt savu mīlestību, lai ar laiku viņi justos labāk un nokļūtu mājās pie gādīgiem saimniekiem. Tas ir liels, liels gods strādāt šādā organizācijā. Es patiešām mīlu dzīvniekus,” atzīstas Matsuura.

Seriālā jauni, dramatiski draudīgi ienaidnieki

Publicitātes foto

Reizē ar Jumiko, seriālā darbību uzsāk jauni izteikti dramatiski zombiji – draudīgie ienaidnieki, kas seriāla sižetu padara vēl spraigāku. Šie briesmoņi pēc izskata ir daudz šausminošāki, draudīgāki, biedējošāki un nāvējošāki. Visi šie zombiji ir pilnīgi jauni tēli seriālā, tāpēc par viņiem vēl nav nekādas publiski zināmas informācijas. Nav zināmas arī viņu spējas un tas, cik draudīgi viņi ir. Taču to skatītāji uzzinās jau jaunajās sērijās.

Seriālā gaidāmas jaunas attiecības

Publicitātes foto

Es nezinu, cik daudz es drīkstu stāstīt…,” intriģējoši saka aktrise, taču viņa atklāj, ka seriālā viņai gaidāmas attiecības ar kādu no tēliem. Turklāt tapušas sērijas, par kurām lepojas visa aktieru un filmēšanas komanda.

Interesanti pavērsieni gaidāmi ilgākajiem seriāla faniem

“Es zinu, ka seriālam ir uzticami fani, kuri ir redzējuši visas seriāla sezonas, sākot jau no pašas pirmās sērijas, un jutuši līdzi itin visām pārmaiņām un pārdzīvojumiem seriāla gaitā,” atklāj Matsuura. Turklāt, viņa arī pastāsta, ka jaunajā sezonā dažādas personības šķautnes atklās arī viņas tēls seriālā. Viņa neslēpj, ka lielas pārmaiņas seriālā pamanīs tie, kas aktīvi sekojoši līdzi jau no pašām pirmajām seriāla sezonām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Kokteilis
Lai īstenotu nodomāto, apstākļi būs labvēlīgi! Horoskopi no 30. novembra līdz 6. decembrim
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Rita, Vita un Olita
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Madara Kiviča pēc attiecībām ar Andri guvusi skarbu pieredzi: “Es par viņu neko nezināju, tāpēc man nebija domas, ka viņš mainīsies…” 4
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Nerimst strīdi par troņa mantošanu. Princis Endrjū nokaitināts: “Princis Čārlzs nekad nekļūs par labu karali!” 2
1 diena
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
“Latvija izmisīgi lūdzas, gaudo un mēģina iežēlināt!” Krievijas ziņu lentēs sācies īsts viesulis 97
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Neizaicini šodien likteni, tas nebūs tev labvēlīgs! Horoskopi 28.novembrim 2
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Drosmīgs dekoltē! Latviešu aktrise Maija Doveika svinīgā ceremonijā pārsteidz ar savu kleitu 11
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Infektoloģe Baiba Rozentāle “pieķerta” TV ēterā ar kvalitatīvu, nesen veiktu manikīru: sociālo tīklu lietotāji – kā tas iespējams? 30
21 stundas
SK
Skaties.lv
Stāsti
Sandris netīšām avārijā apskādē pašvaldības ūdens hidrantu, bet nesaprot, kāpēc OCTA prasa pašam atmaksāt tūkstošiem eiro 18
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Infektoloģe Baiba Rozentāle “pieķerta” TV ēterā ar kvalitatīvu, nesen veiktu manikīru: sociālo tīklu lietotāji – kā tas iespējams? 30
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Rakstniece Nora Ikstena vīlusies Latvijas valdībā: es maksāju nodokļus, maksāju tā, ka drīz būšu bez ādas, tāpat kā mēs visi šai valstī 36
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vai populārais TV šovs ir “feiks”? “Ekstrasensu cīņu” vadītājs Safornovs pieķerts krāpniecībā – pārdevis dalībniekiem uzvaras 7
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 28. novembra līdz 4. decembrim: kādas vēlmes piepildīsies
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Iemīļotākie muzeji Latvijā pandēmijas laikā apvienojas asprātīgā izaicinājumā “Neviens vairs…”
23 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Neizaicini šodien likteni, tas nebūs tev labvēlīgs! Horoskopi 28.novembrim 2
17 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Laukos
Ierēdņu kļūdas jālabo zemes īpašniekiem: robežu pārkārtošanā valsts neiejauksies 2
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rīgā glābējsilītē atstāta četrus mēnešus veca meitenīte
31 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
“Braucot uz Lietuvu, telefonu atstājiet mājās.” Iedzīvotāji atklājuši, kā pārkāpt ierobežojumus
17 minūtes
DD
Dace Deksne
Stāsti
Inguna ir pierādījums, ka arī viens cilvēks var panākt ļoti daudz. “Latvijas lepnuma” stāsts 1
2 stundas
AK
Aija Kaukule
Stāsti
“Politkorektuma terors ir postošs.” Saruna ar Alvi Hermani 10
Intervija 19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Madara Kiviča pēc attiecībām ar Andri guvusi skarbu pieredzi: “Es par viņu neko nezināju, tāpēc man nebija domas, ka viņš mainīsies…” 4
2 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
“Attīstībai/Par” uzsāk šķiršanās procesu
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Ceļi vietām var apledot. Sestdien laikapstākļus ietekmē plašs anticiklons
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Rakstniece Nora Ikstena vīlusies Latvijas valdībā: es maksāju nodokļus, maksāju tā, ka drīz būšu bez ādas, tāpat kā mēs visi šai valstī 36
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Nerimst strīdi par troņa mantošanu. Princis Endrjū nokaitināts: “Princis Čārlzs nekad nekļūs par labu karali!” 2
1 diena
IA
Ieva Alberte
Veselam
“Mēs neredzam tam beigas.” Infektoloģe pieļauj, ka distancēsimies maskās vēl divus gadus 35
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
FOTO. 20+ radošas idejas adventes vainagiem: no tradicionāliem līdz ļoti oriģināliem
21 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Izdosies pat iesācējiem virtuvē: mājās gatavoti čebureki!
20 stundas
LE
LETA
Ziņas
VID pieķer shēmotāju trijotni – valdes priekšsēdētāju, valdes locekli un grāmatvedi. Kādā jomā uzņēmums darbojies? 9
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vai populārais TV šovs ir “feiks”? “Ekstrasensu cīņu” vadītājs Safornovs pieķerts krāpniecībā – pārdevis dalībniekiem uzvaras 7
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Rita, Vita un Olita
1 stunda
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Ilzes dēļ pie “Alfas” izdzisa kādas sievietes dzīvība. Tiesas procesā atklājas, kas ir nāvējošā “Lexus” vadītāja 110
2 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
“Braucot uz Lietuvu, telefonu atstājiet mājās.” Iedzīvotāji atklājuši, kā pārkāpt ierobežojumus
10:34
LE
LETA
Ziņas
Rīgā glābējsilītē atstāta četrus mēnešus veca meitenīte
10:19
AZ
Armands Znotiņš
Ziņas
Mūzika valsts svētkos arī 2020. gadā. Recenzija par valsts svētku mēneša mūzikas notikumiem
09:52