"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

VIDEO. “Es esmu dzīvs cilvēks! Protams, ka man ir vēderiņš, ir grumbiņas”: dziedātāja Elīna Gluzunova faniem atrāda bildes apakšveļā 23

TV muzikālā šova “X Faktors” uzvarētāja Elīna Gluzunova kopā ar ģimeni piedalās TV projektā “Ģimene burkā”. Vienā no jaunākajām sērijām dziedātāja parādīja un pastāstīja TV skatītājiem, kā top viņas skaistās fotogrāfijas, kas pēc tam tiek ievietotas soctīklos. Taču šoreiz, atšķirībā no citām reizēm, tās varēs apskatīt arī neapstrādātas “fotošopā”!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Elīna devusies uz Sudrabkalniem pie fotogrāfes Lauras, kura ir gan dziedātājas draudzene, gan fotogrāfe – vienā personā. Sākumā dziedātāja pielaiko kroņus un vienu no tiem izvēlas kā piemērotu plānotajai fotosesijai.

Dziedātāja atklāj, ka šodien viņa fotografēsies karstā vannā, ģērbusies tikai apakšveļā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jā, patiesi, šī nav mana pirmā fotosesija nedz vannā, nedz apakšveļā. Aptuveni pirms gada turpat Sudrabkalnos man jau bija tāda fotosesija – tikai pirms manas krūšu palielināšanas operācijas,” – viņa stāsta.

Dziedātāja uzskata, ka fotosesija apakšveļā ir tāda pati kā visas citas, ja vien tu pilnībā uzticies un vari atbrīvoties fotogrāfa priekšā. Šoreiz gan to izdarīt ir bijis nedaudz grūtāk, jo bija arī TV kameras.

Elīna arī paskaidroja, ka viņai ar Lauru nedaudz atšķiras domāšanas veids, jo viņa kā fotogrāfe, saprotams, redz visu skaistāk, citādāk, tāpēc bildes, protams, tiek apstrādātās “fotošopā”. Tomēr šoreiz viss bijis nedaudz citādi un Elīna teic – socvietnē “Instagram” viņa ievietojusi gan ar “fotošopu” uzlabotās bildes, gan tādas, kas ir dabiskas.

Dziedātāja Elīna Gluzunova jutekliskā fotosesijā

“Es esmu dzīvs cilvēks – trīs bērnu mamma. Protams, ka man ir vēderiņš, ir grumbiņas. Es to vienmēr pieņemu. Es saku – šoreiz nevarēsim izmantot “fotošopu”, jo televīzijā mani visi redzēs tādu, kāda es patiešām esmu,” – saka Elīna.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.