Vladimirs Putins.
Vladimirs Putins.
Foto: Mikhail Metzel/TASS/SCANPIX/LETA

Putina un Erdoana tikšanās varētu notikt jau nākamajā nedēļā 0

Pievieno LA.LV

Krievijas un Turcijas prezidenti Vladimirs Putins un Redžeps Tajips Erdoans varētu tikties nākamnedēļ Maskavā, piektdien paziņojis Kremlis.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
Kokteilis
Viņu skatiens “izurbjas” citiem cauri: 3 datumi, kuros dzimušos mēdz uzskatīt par biedējošiem
FOTO. “Vai tas ir normāli?” Guntars veikalā nopērk tomātu, taču, pārgriežot to uz pusēm, viņu sagaida pārsteigums
Lasīt citas ziņas
“Pašreiz tiek strādāts pie iespējamās tikšanās augstākajā līmenī Maskavā 5.martā vai 6.martā,” paziņojis Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs.

Turcijas ziņu aģentūra “Anadolu” šodien vēstīja, ka abi līderi telefonsarunā vienojušies tikties pēc iespējas ātrāk. Šāds lēmums pieņemts pēc ceturtdienas vakarā Sīrijas Idlibas provincē notikušā gaisa trieciena, kurā gāja bojā vismaz 33 Turcijas karavīri un vēl 32 tika ievainoti.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.