Kultūra
Kultūrpolitika

#EsiPirmais Mežaparka Lielajā estrādē: iespēja novērtēt pārmaiņas0

Publicitātes foto

Pirmsjāņu nedēļā, 20. un 21. jūnijā, rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem būs lieliska iespēja vēl pirms XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem apmeklēt atjaunoto Mežaparka Lielo estrādi, informē Rīgas dome.

Trešdien, 20. jūnijā, no plkst. 18 līdz pat saulrietam par godu pirmā vēsturiskā objekta atjaunošanas posma pabeigšanai notiks svinīgais pasākums “#EsiPirmais Mežaparka Lielajā estrādē”, kurā norisināsies dažādas aktivitātes un muzikāli priekšnesumi.

Koncertā piedalīsies daudzi Latvijā pazīstami un publikā iemīļoti mākslinieki un kolektīvi. Pirmo deju uz atjaunotās Mežaparka Lielās estrādes skatuves izdejos TDA “Dzintariņš” un TDA “Dancis”. Pirmo dziesmu izdziedās jauniešu kamerkoris “Kamēr”. Pasākumu kuplinās arī dziedātāja Ieva Akurātere, kuras skandētā dziesma “Manai tautai” uzvarēja pirmajā Latvijas Radio dziesmu aptaujā “Latvijas likteņdziesma”. Tāpat koncertā uzstāsies dziedātāja Marija Naumova, kas pirmā no Latvijas pirms sešpadsmit gadiem uzvarēja starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija”. Pasākumā piedalīsies un tā dalībniekus ar savu daiļradi priecēs arī komponists Mārtiņš Brauns, kura komponētā dziesma “Saule, Pērkons, Daugava” pirmoreiz ir izvēlēta par citas valsts (Katalonijas) himnu. Pasākumā uzstāsies TV šova “Izklausies redzēts” pirmās sezonas uzvarētāja Dināra Rudāne un TV šova “X faktors” pirmās sezonas Latvijā uzvarētājs Arturs Gruzdiņš. Savukārt pirmo ielīgošanas svētku koncertu vakara izskaņā sniegs grupa “Iļģi”.

Saistītie raksti

Pasākumā ikvienam interesentam būs unikāla iespēja iepazīties ar pirmajā estrādes atjaunošanas posmā paveiktajiem būvdarbiem, iemūžināt sevi atjaunotā estrādē, piedalīties “Swedbank” balss spēlē “DzieDot”, saldumu ražotāja “Laima” īpašajā spēlē “Atzīsties mīlestībā Latvijai”. Kopā ar radošās apvienības “Pasaku nams” tēliem izzināt latvju zīmes un darboties bērnu radošajā istabā. Gan lielus, gan mazus pasākuma dalībniekus gaida plaša izklaides programma ar dažādiem konkursiem un pārsteiguma balvām, kā arī būs iespējams iegādāties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku suvenīrus, īpašus amatnieku darinājumus un kārumus.

Savukārt ceturtdien, 21. jūnijā, no plkst. 12 līdz 18 ikvienam būs iespēja klātienē izstaigāt un iepazīties ar Mežaparka Lielajā estrādē paveiktajiem būvdarbiem un iespaidīgajām pārmaiņām.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.