Foto – publicititātes

Evitas Vasiļjevas personālizstāde “Paralēle vertikālei” 0

No 9.maija līdz 30.maijam kim? Laikmetīgās mākslas centrā apskatāma  Evitas Vasiļjevas personālizstāde “Paralēle vertikālei”.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

“Ja novelkam paralēli vertikālei, izveidojas atstarpe, caur kuru varam izspraukties un pajautāt kādam uzsmēķēt. Nepīpē? Tas nav būtiski. Šī ir  līdzesoša  situācija, kura nav atkarīga no tā, vai esi smēķētājs vai nē. Var abējādi. Viss ir atkarīgs, no kuras puses tu ienāc: no Amsterdamas vai no Rīgas, piemēram. Telpa diktē noteikumus. Nekā cita tur nav, un gaismas vienmēr ir ieslēgtas. Vispār es nesmēķēju.”
Evita Vasiļjeva (1985) absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācija nodaļu, turpinājusi studijas Gerita Rietvelda akadēmijā Tēlotājmākslas katedrā, ko šovasar absolvēs. Dzīvo un strādā Amsterdamā. Kopš 2009.  gada piedalās grupas izstādēs, to vidū “Visions of Gertrude”  Slag op het Slaag (2013), “Chinees Restaurant”  Retort (2012), “Based on a true story” Kafana Box Office (2012), “OMG” Oude kerk (2012) Amsterdamā, Nīderlandē; “Crisis? What crisis?” Eiropas Apmaiņas programmas izstāžu telpā, Bēlicā, Vācijā (2012), “A.H/H.A”, Zandāmā, Nīderlandē (2011), “From the Finger to the Skruk” Basis buro, Amsterdamā, Nīderlandē (2010), kā arī grupas izstādēs Rīgā – “Cēloņi un sekas” kim? / VKN galerija (2010), “NOMA 00-10” (2009). Kopš 2008.  gada vizuālu publikāciju publikāciju “Veto”, “kuš!”, “Popper Magazine” autore.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.