Foto-LETA

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums 0

Pievieno LA.LV

Februārī pasliktinājies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Lasīt citas ziņas

Lai arī valdības darbs februārī joprojām tiek vērtēts kopumā kritiski, attieksme pasliktinājusies – no 69% janvārī līdz 72% februārī ir palielinājies ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars. Savukārt apmierinātība pausta nedaudz retāk. Janvārī ar valdības darbu apmierināti bija 22% iedzīvotāju, bet februārī – 19%.

Februārī valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 39, bet janvārī – mīnus 34.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 8.februāra līdz 19.februāra. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1002 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.