Horoskopi un mistika
Ezoterika

Fenšui prognoze jūlijam: veiksme visās frontēs0


Foto – AP/LETA
Foto – AP/LETA
Foto – AP/LETA

Jūlijā dabas enerģijas ir spilgti izteiktas. Fenšui ikmēneša zvaigznes ir identiskas ikgadējām. Tāpēc labākās zvaigžņu kombinācijas 8/8, 1/1 un 6/6 būs redzamas dienvidaustrumos, ziemeļrietumos un dienvidrietumos.

Pateicoties aktīvajai dienvidaustrumu daļai, tu atradīsies šajā mēnesī notikušo nozīmīgāko notikumu epicentrā. Vadošā zvaigznes 8/8 kombinācija apliecina stabilu labklājību. Izmantojiet šīs enerģijas maksimumu. Dienvidaustrumos ir lietderīgi gulēt, strādāt, atpūsties, pavadīt tik daudz laika, cik iespējams.

Ziemeļrietumu zvaigžņu kombinācija 1/1 ietekmē nozīmīgus sasniegumus zinātniskos pētījumos, stimulē radošo procesu un iztēli. Jūlijā ziemeļrietumi ir piemēroti patīkamas ģimenes atmosfēras radīšanai, kā arī zvaigžņu stāvoklis paredz labas iespējas atpūtai un bērna piedzimšanai.

Uzreiz norādīsim, ka jūlijā ilgus braucienus vislabāk ieplānot virzienā no dienvidaustrumiem uz ziemeļrietumiem.

Zvaigžņu kombinācija 6/6 dienvidrietumos ir ne tikai visnopietnākā, bet arī vislabākā. Šis stāvoklis labu iespaidu atstās uz tiem, kuri tieši arī ir nopietni un atbildīgi. Piemēram, amatpersonas, militārpersonas un vadītāji parasti ir disciplinēti un organizēti, jo viņi ir pieraduši pie dienas kārtības. Šādus cilvēkus dienvidrietumos var sagaidīt materiāla veiksme, kas neprasīs daudz pūļu. Piemēram, tiks saņemta ceturkšņa prēmija.

Interesants potenciāls ir arī rietumiem. Divkāršā “slimības zvaigžņu” kombinācija, šķiet, nesola neko patīkamu, vismaz fizioloģijas jomā. Bet struktūra ir patiešām laba. Tā sola labvēlīgu karjeru un paaugstinājumu. Jā, un medicīniskā palīdzība koncentrējas tieši šeit, rietumos.

Saistītie raksti

Tātad, ja tev nav iespējas doties nekur tālu prom no rietumiem, kur jūlija mēnesī dominē “slimību zvaigzne”, pacenties situāciju iegrozīt sev labvēlīgā gultnē: aktīvi nodarbojies ar savas veselības profilaksi. Nepatīkamu situāciju vai slimību “ārstēšana” var notikt arī dabā.

Noteikti jāpiemin, ka jūlijā sliktās enerģijas būs īpaši ziemeļos, ziemeļaustrumos un austrumos. Centies neaktivizēt šīs negatīvās enerģijas un uzturies šajās vietās tik maz, cik vien iespējams.

Avots: Esotericblog

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.