Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var krist par upuri kādai blēdībai! Horoskopi 9. – 15.jūlijam0

Foto – Shutterstock

Auns

Viņš iet savu ceļu, kas sola panākumus un īpaši nerēķinās ne ar apkārtējo ērtībām, ne arī viedokli. Nav izslēgts, ka tādā veidā var tikt gūts arī kāds visai pamatīgs ieguvums, taču viņš darītu gudri, ja apdomātu, vai vēlāk par to nebūs jāmaksā pārāk dārgi.

Vērsis

Ieguvēji ir tie šīs zīmes pārstāvji, kuri bauda atvaļinājumu. Īstais laiks nedomāt neko īpaši nopietnu, būt sabiedrībā, izklaidēties un baudīt dzīvi pilniem malkiem. Darbā iejūgtajiem vajadzētu gan vismaz tikt galā ar kārtējiem darbiem…

Dvīņi

Nāksies krietni vien papūlēties, lai piepildītu nodomāto. Viņi darītu labi, ja, sastādot plānus, neļautos pārliekam optimismam un paturētu prātā arī sliktākos scenārijus. Sevišķi vajadzētu uzmanīties, dodot solījumus.

Vēzis

Veiksmīgs un enerģijas pilns laiks. Viņš ir pilns entuziasma un enerģiski realizē savus nodomus. Vienīgais, no kā jāsargās, – pārliekas piepūles un sevis nesaudzēšanas, tādējādi var ciest veselība. Attiecībās var pietrūkt spējas ieklausīties partnerī.

Lauva

Uzskata, ka ir visgudrākais un vienīgais zina, kas jādara. Diemžēl tā tas ir ne vienmēr, viņa rīcība apkārtējos pat ļoti bieži kaitina. Neieklausīšanās labi domātos padomos var būt cēlonis krist par upuri kādai blēdībai.

Jaunava

Cenšas ievest kārtību gan savos darbos un domās, gan savā apkārtnē un viņai tas arī izdodas. Atvaļinājumā esošās Jaunavas zvaigznes mudina baudīt dzīvi, mīlestību, izklaidēties. Pārējām tomēr vajadzētu atrast laiku arī darbam…

Svari

Arī tiecas pēc harmonijas un to ar retiem izņēmumiem sasniedz. Kā jau vasarā, prāts uz darbu pārāk nenesas, tāpēc ieguvēji ir tie šīs zīmes pārstāvji, kuri var baudīt atvaļinājumu. Labāk būt sabiedrībā un notikumu virpulī nekā baudīt vientulību.

Skorpions

Pārāk domā tikai par sevi un savu labumu un tas var radīt, gan apkārtējo neapmierinātību, gan arī konfliktus. Arī apkārtējo padomos viņš pārāk neieklausās. Viņš darītu labāk, ja drusciņ iedziļinātos arī citu domās un izjūtās.

Strēlnieks

Vairāk domā par savu, ne citu labumu un viņam izdodas rīkoties tā, lai to arī sasniegtu. Sirdsapziņas pārmetumus gan viņš tādēļ īpaši nejūt un nedēļu beidz, ar dzīvi apmierināts. Planētas labvēlīgas svinīgu pasākumu apmeklēšanai.

Mežāzis

Visu dara lēni un apdomīgi – tieši tā, lai paveiktu ko lielu un pamatīgu. Nelaime tikai tā, ka reizēm tas tiek darīts pārāk lēni – tik lēni, ka šo to iespējams arī nokavēt. Nedēļa piemērota detalizētu nākotnes plānu sastādīšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piemērots laiks, lai neatlaidīgi turpinātu iesākto. Iespējams, tas nebūs viegli, taču spēka pietiks un perioda beigās viņš varēs būt apmierināts ar paveikto. Var gadīties, ka liktenis piedāvā kādu iespēju, ko nevajadzētu palaist garām.

Zivis

Viņām šķiet, ka pati providence ir noteikusi viņu rīcības plānu un atliek to tikai izpildīt. Nav izslēgts, ka tā tas arī ir un, ja viņas rīkosies pietiekami enerģiski, nedēļas beigās gaida neviltots prieks par paveikto.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.