Publicitātes foto

Filma “Betmens pret Supermenu” saņem pretrunīgas atsauksmes 0

Supervaroņu grāvējs “Batman v. Superman: Dawn of Justice” (“Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma”) saņēmis pretrunīgas atsauksmes no kino kritiķiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Tautumeitas” pārsteidzoši labā vietā: pagājušā gada uzvarētājs Nemo sarindo savu Eirovīzijas dziesmu topu 22
FOTO. Zelenska draugi atklāj, kādu personisko cenu karš prasījis no šī cilvēka
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu
Lasīt citas ziņas

Otrdien Londonā notika filmas Eiropas pirmizrāde. Filmā galvenās lomas spēlē aktieri Bens Afleks un Henrijs Kavils. Tā ir pirmā reize, kad supervaroņi Betmens un Supermens satiekas uz lielā ekrāna.

“Samudžināts sižets neļauj just līdzi nevienam no varoņiem,” raksta britu laikraksta “Daily Mirror” kino kritiķis Deivids Edvardss. “Režisora Zaka Snaidera filmā ir brīnišķīga scenogrāfija. Bet nekas nespēj noslēpt izplūdušu, neveiklu scenāriju.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Laikraksta “The Times” kritiķe Keta Muira raksta, ka Afleks “pārliecinoši” tēlojis Betmenu. Viņa uzslavēja arī aktieri Džesiju Eizenbergu, kurš spēlējis ļaundari Leksu Lutoru ar “baudāmu trakuma devu”.

Taču izraēliešu aktrises Galas Gao atveidotā Brīnumsieviete bijusi “mazāk pārliecinoša, jo filmā nav pietiekami labi paskaidrots, kāpēc viņa tajā ir un kādi ir viņas motīvi”, norāda Muira.

Vairāki žurnālisti salīdzinājuši “Justice League” sērijas filmas ar komiksu kompānijas “Marvel” kinolentēm.

“Šī filma ir konkurente “Iron Man” bandai, ja runājam par vajāšanas sajūtu, fantastisku datorgrafiku un grūti izsekojamu sižetu,” norāda avīze “The Sun”. “Taču tai trūkst asprātības.”

“Tas ir sasniegums, ka šis ļoti garais, ļoti lēnais, bieži uzmundrinošais un dažreiz izkaisītais grāvējs ir veiksmīgs tik daudzos momentos,” teikts kino žurnāla “Variety” recenzijā.

Izrādot cieņu Briseles teroraktos bojāgājušajiem, otrdien pirmizrādē izpalika intervijas uz sarkanā paklāja.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.