Ekonomika
Bizness

“Forbes” ierindo “Printify” starp labākajiem darba devējiem jaunuzņēmumu vidē0


Artis Kehris
Artis Kehris
Publicitātes foto

Latvijas dibinātāju veidotais e-komercijas uzņēmums “Printify” iekļauts “Forbes” labāko jaunuzņēmumu nozares darba devēju topā, kas publicēts 10. martā un izceļ tos jaunos un strauji augošos uzņēmumus ASV, kas ieguvuši augstu vērtējumu starp saviem esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem.

Prestižajā topā, kas veidots sadarbībā ar tirgus izpētes uzņēmumu “Statista”, kopumā novērtēti 2500 uzņēmumi, kuru darbinieku skaits sasniedz vismaz 50 cilvēkus, un “Printify” tajā ierindojies augstajā 281. vietā.

Forbes labāko jaunuzņēmumu darba devēju tops apskatāms šeit.

Jaunuzņēmumu darba devēju topu “Forbes” veido pirmo reizi, un tas atspoguļo gan tehnoloģiju uzņēmumu popularitāti potenciālo darbinieku vidū, gan nozares izaugsmi kopumā.

Topā tika iekļauti tikai uzņēmumi, kas dibināti pēdējo desmit gadu laikā, un kuru mātes uzņēmumi atrodas ASV jurisdikcijā, vērtējot tos pēc trim kritērijiem – darba devēja reputācija, darbinieku apmierinātība un izaugsme.

Tehnoloģiju jaunuzņēmuma “Printify” dibinātāji ir latvieši Artis Kehris, Jānis Berdigans un Gatis Dukurs.

Lai gan mātes uzņēmums un galvenais tirgus atrodas ASV, uzņēmuma stratēģiskais centrs un komanda fiziski atrodas tepat Rīgā, uzņēmuma birojā Spīķeros.

“Printify” nodrošina e-komercijas platformu, kas savieno mazos uzņēmējus un māksliniekus ar ražotājiem un drukātajiem visā pasaulē, palīdzot tiem nopelnīt pat vairākus desmitus miljonus ASV dolāru gadā.

Uzņēmums pagājušajā gadā sasniedza strauju izaugsmi, un tika arī izcelts starp visstraujāk augošajiem jaunuzņēmumiem ASV prestižajā “Inc. 5000” topā.

“Printify” šobrīd nodarbina 135 darbiniekus no vairāk nekā 20 dažādām pasaules valstīm, un uzņēmums turpina strauji augt arī šogad, piesaistot gan vietējos, gan starptautiskos talantus, kas būtu daļa no turpmākās “Printify” izaugsmes.

“Mēs jūtamies ļoti pagodināti, uzzinot, ka esam iekļauti Forbes labāko jaunuzņēmumu nozares darba devēju topā, jo tas nozīmē, ka uzņēmumam, kas bāzēts Rīgā, ir potenciāls konkurēt milzīgajā un spraigajā ASV jaunuzņēmumu tirgū.

Šāda atzinība norāda arī uz to, ka darbinieki mūsu komandā jūtas droši un novērtē izaugsmes iespējas, kas mums kā darba devējiem ir būtisks atskaites punkts.

Mēs noteikti vēlamies arī akcentēt, ka tas ir vēl viens pierādījums, ka Latvija ir galamērķis talantīgiem ārzemju speciālistiem un aizbraukušajiem latviešiem, kuri varētu veidot savu karjeru un dzīvi Latvijā esošajos jaunuzņēmumos, kas konkurē globālā mērogā un sniedz darbiniekiem vērtīgu pieredzi un zināšanas,“ stāsta “Printify” līdzdibinātājs Artis Kehris.

Saistītie raksti

“Forbes” labāko jaunuzņēmumu nozares darba devēju tops sniedz iespēju darba meklētājiem izvērtēt potenciālos ieguvumus, darba devēja reputāciju un izaugsmes iespējas, kuras sniedz konkrētie jaunuzņēmumi, tajā skaitā arī “Printify”.

Tāpat kā citi topā iekļautie jaunuzņēmumi, arī “Printify” sniedz saviem darbiniekiem iespējas iegūt plašāku pieredzi, konkurētspējīgas zināšanas, kā arī uzņēmuma iekšienē bāzētas izaugsmes iespējas, kas kļūst arvien nozīmīgāk.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
“Swedbank”: Covid-19 dēļ radušās izmaiņas mazumtirdzniecībā varētu saglabāties ilgtermiņā
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Mudina Ziemeļu Investīciju banku maksimāli palielināt kreditēšanas apjomus uzņēmumiem
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Martā jau par 2557 personām audzis bezdarbnieku skaits
1 diena

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Meitenes mīl patīkamus pārsteigumus. Saruna ar Hermani Paukšu
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien gaidāms sniegs un brāzmains vējš
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
6 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Ceļā uz Saulkrastiem izveidojies sastrēgums vairāku desmitu kilometru garumā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
No nākamās nedēļas bruņotie spēki sargās valsts austrumu robežu
3 stundas