Laukos
Gaļa un zivis

“Forevers” šogad plāno 1,1 miljona eiro investīcijas0


Andrejs Ždans.
Andrejs Ždans.
Publicitātes foto.

Gaļas pārstrādes uzņēmums AS “Forevers” turpina īstenot šogad ieplānotos investīciju projektus, ražošanas un pakošanas iekārtās, kā arī autoparka atjaunošanā ieguldot vairāk nekā 1,1 miljonu eiro, informē uzņēmumā.

Uzņēmuma īpašnieks Andrejs Ždans norāda, ka, par spīti vīrusa COVID-19 sabiedrībai un ekonomikai nestajiem izaicinājumiem, uzņēmums investīciju plānus neatcels, jo mērķtiecīgi strādā, lai stiprinātu konkurētspēju un kāpinātu ražošanas jaudas. Vienlaikus projekta īstenošana varētu saskarties ar praktiskām laika nobīdēm, ņemot vērā, ka iekārtu piegāde plānota no ārvalstīm, tomēr tas nav ietekmējis lēmumu par projekta turpināšanu.

Plānots, ka “Forevers” uzstādīs jaunas ražošanas un pakošanas līnijas, piemēram, produkcijas iepakošanai vakuumā un aizsargatmosfērā. Savukārt autoparks tiks atjaunots par 13 jaunām autovienībām, šobrīd ar sadarbības partneri strādājot pie līguma un tā realizācijas. Pēc projekta īstenošanas kopējais uzņēmuma autoparks paliks nemainīgs ar 48 auto vienībām.

A.Ždans arī norāda, ka uzņēmums cer saglabāt līdzšinējo attīstības tempu, kas nozīmē pārdošanas pieauguma kāpumu gadā vidēji 5-10% robežās.

“Jāatzīst, ka pirmajās ārkārtas stāvokļa nedēļās novērojam pieprasījuma pieaugumu pēc dažādiem gaļas ražojumiem, galvenokārt, gatavās produkcijas, gaļas izstrādājumiem un svaigās gaļas. Cilvēkiem uzturoties mājās, daudz vairāk tiek gatavots, kas likumsakarīgi veicina pieprasījuma pieaugumu. Tajā pašā laikā situācija ir ļoti mainīga, un var atstāt daudz lielākas sekas ne tikai uz mājsaimniecību ieņēmumiem, bet arī uzņēmumiem, jo īpaši mazajiem, tāpēc gaļas pārstrādes nozarē straujāk nekā iepriekš prognozēts gaidāma uzņēmumu konsolidācija. Tirgus spēlētāju paliks arvien mazāk,” prognozēja uzņēmējs.

Jau ziņots, la “Forevers” 2018.gadā strādāja ar 37,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga 2,8 reizes – līdz 2,887 miljoniem eiro.

“Forevers” reģistrēta 1996.gadā Rīgā, un tās pamatkapitāls ir 6,305 miljoni eiro. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Andrejs Ždans.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.