Latvijas U-20 basketbola izlases spēlētājas.

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase sestdien Eiropas čempionātā cīņā par 9.-12.vietu ar 67:54 (17:10, 16:21, 18:17, 16:6) pārspēja vienaudzes no Lietuvas, tādējādi turnīra noslēdzošajā dienā latvietes aizvadīs maču par devīto pozīciju.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Rezultatīvākās ar 14 punktiem Latvijas izlasē bija Ļiza Čumika un Aleksa Gulbe, kuras rēķinā arī desmit atlēkušās bumbas, nopelnot “double-double”.

Spēles pirmā ceturtdaļa iesākās visai nerezultatīvi, jo pēc piecām nospēlētām minūtēm abas komandas bija guvušas vien 14 punktus, latvietēm esot vadībā ar 8:6. Turpinājumā četru punktu pārsvars kādu laiku bija Lietuvas izlasei, tomēr pēdējās minūtēs latvietēm izdevās uzlabot precizitāti, pirmās desmit minūtes noslēdzot ar 17:10.

Otro ceturtdaļu Latvija uzsāka ar precīzu Gulbes tālmetienu, bet brīdi vēlāk izdevās panākt desmit punktu starpību (22:12). Iekrātais pārsvars gan lēnām saruka – pēc piecām nospēlētām minūtēm tas bija +6, bet pirmā puslaika galotnē pretinieces pietuvojās līdz viena groza starpībai (33:31).

Trešajā ceturtdaļā latvietes no +2 pārsvaru palielināja līdz 48:39, taču beigas neizdevās, jo pirms pēdējās ceturtdaļas pārsvars bija vien trīs punkti 51:48. Beigas bija sīvas un tikai beigās Latvijas meitenēm izdevās palielināt pārsvaru un izcīnīt uzvaru.

Latvijas U-20 basketbolistes spēlē pret Lietuvas vienaudzēm

Spēlē par devīto vietu Latvijas izlase svētdien tiksies ar mājinieci Čehijas valstsvienību.

Jau ziņots, ka A apakšgrupā Latvija zaudējas visās trīs spēlēs – 51:61 pret Serbiju, 51:53 pret Portugāli un 41:62 pret Spāniju, kā arī neveiksme tika piedzīvot astotdaļfinālā pret Beļģiju (42:48). Savukārt ceturtdaļfināla spēlē par 9.-16.vietu ar 57:52 pārspēta Nīderlandes izlase.