Andris Kivičs ar ģimeni atgriezies Latvijā un piedalīsies TV šovā

FOTO. “Darīsim to, kas mums sanāk vislabāk!”: Andris Kivičs ar ģimeni atgriezies Latvijā un šovbiznesā 0

Ar skaļiem jaunumiem “Slavenības. Bez filtra” fanus pārsteidz televīzija sievietēm “STV Pirmā!” – iemīļotajam realitātes šovam pievienojas jauni, skandalozi dalībnieki, kuri ne tikai šokē ar savu atgriešanos Latvijā, bet arī spilgto uzmirdzēšanu pie pašmāju šovbiznesa debesīm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Jau no pirmdienas, 2. maija, iemīļoto slavenību pulkam – “Avotiņu” saimniecei Magonei Šutovienei, atklātajai un drosmīgajai Olgai Kambalai, kā ari eksotiskajam brazīlietim Felipem Gabrielam pievienojas apspriestākais pašmāju pārītis – Andris un Liene Kiviči.

Lai arī vairākus mēnešus pavadījuši Norvēģijā un solījuši Latvijā tik drīz vis nerādīties, viņi tomēr ir atpakaļ
CITI ŠOBRĪD LASA

– turklāt apņēmušies ar savu privāto dzīvi dalīties publiski, realitātes šova skatītājiem detaļās izstāstot visu patiesību par Kiviču ģimenes dzīves aizkulisēm.

Vai Andris un Liene Kiviči Latvijā ieradušies uz palikšanu? Kas īsti notika Norvēģijā un kāpēc pārītis mainīja domas par dzīvi Latvijā? Cik grandiozi ir viņu nākotnes plāni un kā viņi iekārtojuši savu ģimenes ligzdiņu? Kā pēdējo gadu laikā mainījusies Lienes un Andra dzīve, mērķi un vērtības?

Andris dalīsies pieredzē, ar kādiem izaicinājumiem slavenais mūziķis sastapās uz laiku iejūtoties mežstrādnieka lomā skarbajā Norvēģijā un kādas dzīves grūtības piedzīvoja aizjūras valstīs. Viņš atklāti runās par to, kā ģimene, kopā būšana un mazās meitiņas audzināšana, neskatoties uz skauģu runām, dara viņus tikai stiprākus. Netiks slēpts arī tas, kā viņš plāno nodrošināt ģimeni un gaismā celti pavisam nebijuši stāsti un privāti kadri par muzikantu dzīves ēnas pusēm, kā arī mazās meitiņas dzimšanu.

“Latvijā darīsim to, kas mums sanāk vislabāk – filmēsimies, muzicēsim un ierakstīsim jaunas dziesmas. Uz Norvēģiju pirms septiņiem mēnešiem braucām, lai “pārziemotu” pandēmiju.

Toreiz likās, ka tā nebeigsies nekad, taču šobrīd Latvijā situācija ir mainījusies – fani nemitīgi interesējas, kad atgriezīsimies un esam saņēmuši jau pirmos piedāvājumus koncertēt. To, vai atgriezīsimies Norvēģijā, rādīs laiks.

Ja Latvijā nav ierobežojumi un var normāli darboties un muzicēt, esam gatavi dzīvot un darboties šeit,” nākotnes plānus iezīmē Andris Kivičs, piebilstot, ka patur intrigu par to, vai “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem būs iespēja skandalozo pārīti redzēt arī vannā.

Realitātes šovs, par kuru runā katrā mājā – “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21:05 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un visu diennakti internetā – 1188 Play.

SAISTĪTIE RAKSTI