Kokteilis
Apbrīno

Bažas, kāpēc Kivičs neieradās uz tiesas sēdi, neapstiprinās: mūziķis tomēr nav saslimis ar bīstamo vīrusu5


Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto – Karīna Miezāja

Jau ziņojām, ka šīs nedēļas sākumā, 28.jūlijā mūziķis Andris Kivičs neieradās Vidzemes rajona tiesā Cēsīs, kur bija paredzēta tiesas sēde, kurā viņš ir kā atbildētājs dziesminieka Kaspara Dimitera prasībā par morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu. Kā neierašanās iemeslu Kivičs norādījis bažas, ka, iespējams, viņš esot inficējies ar jauno koronavīrusu.

Kaspara Dimitera mājaslapā ikvienam pieejama informācija, ka 28. jūlijā tikai trīs minūtes pirms noliktās tiesas sēdes sākšanās Vidzemes rajona tiesa Cēsīs saņēma elektronisku, Kiviča sūtītu vēstuli, kurā rakstīts: “Labdien. Sakarā ar aizdomām uz Covid 19 (biju Tērbatas ielas koncertā) šodien tiesā diemžēl nebūšu. Lai arī biju uzlicis pulksteni uz 7.00, pamodos tagad ar 39,4 temperatūru. Lūdzu atvainojiet, dodos taisīt testu..”

Nākamā tiesas sēde nolikta 12. oktobrī. Strīds, kad aizvedis abus mūziķus līdz tiesas zālei, aizsākās pērn, kad Dimiters izveidoja dziesmu par Kiviča jaunāko sievu un abu mīlasstāsta publisko uzplaukumu, kas, savukārt, ļoti sadusmojis Kiviču, kas vēlāk publiski apsūdzējis Dimiteru izvarošanā, kā arī intervijā atklājis, ka dziesminieks ir pavadījis par šo noziegumu laiku cietumā, bet no publikas šis fakts esot slēpts, tāpēc par to zinot retais.

Tagad Kivičs sociālajās vietnēs dalījies ar priecīgu ziņu – tomēr izrādās, ka Covid-19 testa atbildes ir negatīvas!

NEGATĪVS!

Posted by Andris Kivics on Ceturtdiena, 2020. gada 30. jūlijs

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.