Starptautiskā mēbeļu, interjera un dizaina izstāde "Furniture & Design Isle 2023"

FOTO. Dizaina pērļu “modes skate” – Ķīpsalā aizvadīta mēbeļu, interjera un dizaina izstāde 1

Aizvadītajā nedēļas nogalē izstāžu centrā Ķīpsalā notika starptautiskā mēbeļu, interjera un dizaina izstāde “Furniture & Design Isle 2023”, informēja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT1” pārstāve Inese Libere.

Reklāma
Reklāma
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 23
Putins ir sācis gatavoties militārai agresijai pret NATO. Analītiķi norāda uz pazīmēm, kas par to liecina 226
TV24
Uzņēmējs atklāj, kāpēc jau labu laiku nepērk Ķīnā ražotas preces. Kādu ļaunumu var nodarīt parasts putekļu sūcējs? 36
Lasīt citas ziņas

Tostarp tika aizvadīta nozares diskusija “Mēbeļu ražošana Latvijā – vakardienas grūtības, šodienas sarežģījumi, nezināmā rītdiena”.

Seminārā ieskatu par ekonomisko situāciju pasaulē un tās ietekmi uz mēbeļu ražošanas industriju Latvijā sniedza AS “Citadele banka” galvenais ekonomists Mārtiņš Āboliņš. Tāpat diskusijas laikā varēja gūt pārskatu par Baltijas mēbeļu nozares tirgu, tendencēm un asociācijas lomu tajā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izstādes ietvaros notika arī Latvijas dizaina kvalitātes zīmes “Design Latvia” prezentācija. Dizaina uzņēmēju biedrība “Dizaina eksporta alianse” iepazīstināja ar zīmola “Design Latvia” identitāti, idejas autoriem un iesaistīto zīmolu radītājiem.

“Zīme apstiprina, ka marķētā produkta zīmols seko noteiktām vērtībām un Latvijas dizaina identitātes kodiem. Marķējums kļūs kā kvalitātes, augstu standartu un Latvijas zīmola identitātes tīrības un ētikas principu ievērošanas garantija,” skaidro biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Kalēja.

“Furniture & Design Isle 2023” notika divās tematiskajās hallēs – “Baltic Furniture” un “Design Isle”. Vienā tika prezentētas jaunākās mēbeļu kolekcijas, gaismas ķermeņi un tekstils, bet otrā – interjera priekšmeti, dizaina mēbeļu kolekcijas un citi dizaineru darbi.

Plašāks ieskats stendos redzams pievienotajā galerijā.

Kopumā ar savu piedāvājumu apmeklētājus iepazīstināja vairāk nekā 150 uzņēmumu no deviņām valstīm, cita starpā Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Polijas. Latviju izstādē pārstāves tādi uzņēmumi kā “Nakts mēbeles”, “Kate”, “Articul”, “Troja”, “Lett”, “Wenden Furniture” un citi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.