Dziedātāja Aminata Savadogo

FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā 60

Laulības ostā iestūrējusi dziedātāja Aminata Savadogo un Ņikita Lebedevs, kuram Aminatas sirds pieder jau daudzus gadus. Viņa par svarīgo dzīves notikumu paziņojusi, sociālajos tīklos ievietojot attēlu no īpašās dienas, kurā tērpusies baltā līgavas kleitā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Aminata par savu privāto dzīvi runājusi izvairīgi, arī šī gada sākumā intervijā žurnālam “Kas Jauns” Aminata neko neteica par kāzām, vien pastāstīja, ka šogad plāno ļauties dzīves plūsmai: “Es šogad negribu pārāk strikti kaut ko plānot, drīzāk pēc iedvesmas skatīties un dzīvot. It sevišķi pēc aizvadītā gada, kad bija albuma ieraksts un intensīva gatavošanās manam lielkocertam, man sanāca tikai divi īsi atvaļinājumi. Tāpēc šogad tik ļoti nevēlos iespringt, jo ir arī jāatgūst radošie spēki. Protams, mērķi jau tāpat man ir, bet tos realizēšu pēc iedvesmas.”

Tomēr 2022.gada februārī, viesojoties Lauras Saulītes “YouTube” formāta raidījumā “Generation Famous” Aminata stāstīja, ka vēlētos sākt domāt par ģimenes veidošanu: “Vienā brīdī es sapratu, ka vienkārši nevarēšu būt laimīga, ja man nebūs ģimenes. Man vajag bērnus. Mans bioloģiskais pulkstenis jau kliedz, ķermenis kliedz, ka vajag!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.